paktofonikas1987

Ceny cześci do Zetora 7211

Polecane posty

Ideą tego tematu jest podawanie cen części do ciagnika podanego w temacie. Moze ja zaczne:

Tarcza sprzęgłowa 1 stopnia - 45zl

Nakętka na wał korbowy - 42 zl

Uszczelki pod kolektor wylotowy 0,65 gr i 1,20

Kolektor wylotowy - 120 zl

Boczne cięgno ograniczajace - 80 zl

Uszczelka pod dekiel z z pompą - 8 zl


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

Części do silnika i innych rzeczy w tym ciagniku są małe w porównaniu do ceny części skrzyni biegów ;) Parę trybów i już poszło 1000zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
Części do silnika i innych rzeczy w tym ciagniku są małe w porównaniu do ceny części skrzyni biegów ;) Parę trybów i już poszło 1000zł ;)

 

We wrześniu wymieniałem tryb 2, 3 i wstecznego biegu (jeden podwójny tryb) i oryginalny zetorowski kosztował o ile dobrze pamiętam 250zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tryb 2 i 3 do tego jakiś głupi tryb co sprawia że begi nie wyskakują z szosowych na luz.

 

Bez urazy ale chyba leiej by bylo pisac ceny konkretnych czesci a nie "jakis tam głupi tryb"...


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

tłumnik od 100 do 150zł zalezy jaki chcemy kupic ;)

a tu mamy podawac ceny oryginalnych czesci czy zamienników? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze zamienniki ioryginaly podawac. Tylko zeby pisac czy to cena oryginalu czy zamiennika. Mam nadzieje ze pomysl sie przyjmie


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

czesci maski :

 

Ekran przedni  Zetor 7211 i podobne 130 zł - szt.

Pokrywa maski  Zetor 7211 i podobne       500 zł - szt.

Płaszcz błotnika tylny  Zetor 7211 i podobne     120 zł - kpl          

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze teamt sie rozwija. Właśnie o cos takiego mi chodzilo.Pozdrawiam

 

Kompletny pływak do baku pliwa do Zetora 7211 kosztuje bodajze 70 zl.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komplety naprawcze oryginaly - 132 zl/ szt ( w tym jeden dostalem z 3 pierscionkami chromkami;)

Kpl. panewek (pasujace od 60) - 36 zl

Rozpylacz - 25 zl/szt

Uszczelka pod glowice (1,5) oryginal - 13 zl/szt


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Ja dałem za Pompe paliwową 450zł nową


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Pompka zasilająca paliwa-bosch 145zł

 

ale jaka co sam pompuje paliwo czy samemu trzeba bo ja kupiłem tydzień temu boscha za 200zł


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobureczek    1

Pompa wspomagania zetor 5211 470 zł

zbiornik oleju wspomagania zetor 5211 369 zł !!

gwiazda tylna do 5211 250 zł

pół os przednia do 5211 z wsztrskimi ,,bebechami" oprócz sworzania, prawie 600 zł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiek66    0

W Lublinie części do Zetorków pracujących w mojej firmie, kupuje w zasadzie wyłącznie w A********. Mają chyba najniższe ceny w mieście, a chłopaki nie tylko znaja się na rzeczy, ale chyba i lubią swoja robotę. Nie dalej jak miesiąc temu załatwiali mi prawie całą skrzynię w częsciach. U ich konkurencji wycenili mi moje zamówienie prawie półtora tysiaka drożej. Części były oryginalne zetorowskie, ściągali mi je z Czech więc trwało to jakiś tydzień, ale wszystko pasowało i moi mechaniorzy nie miałczeli że fajans im przywiozłem. W ogóle jesli chodzi o tzw. trudne tematy to od razu radzę walić do Sławka lub Krzyśka.

A jesli chodzi o ceny to mają swoja stronę i tam zawsze sprawdzam.

 

 

To nie jest tablica ogłoszeniowa, chcesz się reklamować, zgłoś sie do Yacentego

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nadgorliwy moderator usunął nazwę firmy która wam polecałem, ecch trudno, widać portfel AF jest ważniejszy od naszych. w razie gdyby komuś był potrzebny namiar na ta firmę piszcie wiadomość, chętnie się podzielę wiadomościami na temat zakupu części, pracuje jako zaopatrzeniowiec więc mam spora orientację w cenach.

 

Cytowanie poprzedniego posta i pisanie posta pod postem

 

Panowie morder... yhyy...moderatorzy, troche wyrozumiałosci prosze , dla nowego uzytkownika forum

nie badźcież takimi słuzbistami

Edytowano przez Jasiek66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez raven18
      Hej, ma ktoś zamontowane wewnętrzne lusterko na ramce tylnej szyby, do łatwiejszego zaczepiania maszyn (na zaczep hitch, który jest nie widoczny za zaczepem do przyczep jednoosiowych i trzeba na czuja podjeżdżać). Oglądałem zdjęcia ciągników i nie znalazłem jak to w sumie wygląda, czy to dobry pomysł skoro chyba nikt nie montuje? 😎 
    • Przez dawidkrawczyk
      Witam, jestem w posiadaniu Zetora 5211 i chciałbym założyć przedni napęd od Zetora 5245. I właśnie przychodzę z pytaniem co trzeba przerobić w skrzyni biegów żeby wszystko ze sobą współpracowało?
    • Przez Marek1806
      Witam mam problem z podnośnikiem w zetor 5211 podczas podnoszenia podnośnik pulsuje ( podnosi i tak podskakuje) . Podnośnik  ma siłę podnoszenia , tylko dlaczego tak pulsuje ? Z góry dziękuję za pomoc  
    • Przez Paweł7245
      Chce założyć turbinę oraz intercooler czy taki oto jak na zdjęciu wystarczy jest on ponoć z jakiegoś citroena 1.6 bo pasował by idealnie

    • Przez Paweł7245
      Chce założyć turbinę oraz intercooler czy taki oto jak na zdjęciu wystarczy jest on ponoć z jakiegoś citroena 1.6 bo pasował by idealnie

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj