Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tomaszek_135

International 644

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Co myślicie o ciągniku International 644. Zamierzam kupić taki egzemplarz. Warto? Jak jest z dostępem części? Czy te ciągniki są awaryjne?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam, polecam Ci ciągnik Internationala ;) Posiadam IHC 744 i jestem zadowolony. Wszystkie ciężkie prace nim wykonuję w gospodarstwie, w pługu 5x35 pali 11l na hektar, na godzinę troche mniej ;p Ciągniki te są nie zawodne, częsci również są dostępne. Trzeba tylko troche poszukać w internecie i wszystko jest ;) Nawet jeśli chodzi o jakieś rzeczy typu tylne zwolnice czy przednie mosty, to wszystko jest z egzemplarzy które idą na części ;) Mam nadzieje, że choć trochę przekonałem Cie do IHC ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Sam jakoś przekonuje się do niego co raz bardziej. Mam na oku egzemplarz w dość przystępnej cenie i w niezłym stanie. Jedyne co mnie martwi to dostepność części, ale jesli mowisz że można je dostać to chyba się zdecyduję. Dzięki kolego za pomoc ;)

SuwalkiOK    0

Ja również polecam Ihc 644. Sam posiadam ten model już od 6 lat i do tej pory nie miałem z nim żadnych poważnych problemów a w pierwszych latach mego posiadania nie było mu lekko bo sporo pracował z turem zanim go nie wyręczyła ładowarka. Seria ?44 jest w miarę popularna i z częściami nowymi jak i używanymi tak jak napisał wyżej CaseIH744 niema wielkich problemów. Hydraulika podnośnik tych traktorów jest dla mnie imponujący bo jeżeli jakaś maszyna jest za ciężka i nie da rady oderwać z ziemi to automatycznie idzie przód w górę i to z turem.

xerion3800    42

Sam jakoś przekonuje się do niego co raz bardziej. Mam na oku egzemplarz w dość przystępnej cenie i w niezłym stanie. Jedyne co mnie martwi to dostepność części, ale jesli mowisz że można je dostać to chyba się zdecyduję. Dzięki kolego za pomoc ;)

Jeśli chodzi o części to można przez stronę www.caseih.com zamówić wszystkie części i nawet kompletną instrukcje sobie wydrukować. Tylko się zalogować, wyszukać model i śledzić tekst niestety po angielsku ale to się da.

aras88    0

witam

mam ihc 644 wszystko jest ok ale od jakiegoś czasu podnośnik nie opuszcza pewnie układ jest zapowietrzony ktoś się orientuje jak odpowietrzyć podnośniki w Ihc 644?

Nowy85    0

pytanie do posiadaczy ihc 644 jak sprawdzic poziam oleju w skrzyni , jest co prawda rurka przy korku wlewu oleju ale na niej niema zadnych znakow

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nowy85 Witaj, u mnie teraz w 955 jak i wcześniej w 744 w wlewie oleju na korku był bagnet i miał podziałkę.

Nowy85    0

no wlasnie tak powinno chyba byc a u mnie jest rurka a na niej podzialki ani sladu

Bartek23232    1

u mnie w 644 jest rurka i tez podziałki niema ale jest z boku skrzyni korek i jak go odkręcisz to na tej wysokości powinien być stan ale niewiem czy mam racje

Nowy85    0

tak masz racje , teraz juz wiem jest korek (sruba) i do tego korka powinien byc olej

Bartek23232    1

na jakich kołach wasz 644 jest i czy ma z tyłu dwa wałki wom 540 i 1000 u mnie jest dwa i na kołach 16,9 r 34 i bez przedniego napędu. Na co w tym ciągniku uwarzać mam go z pól roku i jak narazie jestem zadowolony czy da sobie rade w pługu 3x40 kvernelanda bez problemu kl ziemi od 2 do 4

Nowy85    0

moj jest na kolach 16,9 na 30 i walek mam jeden taki plug to idealny dla niego ja mam 3x35 a jak ladnie idzie to pozyczalem 4x35 . Pilnowac tego co przy kazdym ciagniku wymiane filtrow , oleju i bedzie smigal

Bartek23232    1

ok olej w skrzyni wyglada jak nowy i w podnosniku również jak by przed chwilą był wlany a sprowadziłem go z holandi jakim biegiem robisz orke

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez omada
      Witam serdecznie. Proszę o informację do czego dokładnie służy "blacha"(przegroda) między dmuchawą, a sitami regulowa na zewnątrz w kombajnie International 923 oraz do czego służy czujnik przy przyspieszaczu ("wariatorze") i co on powoduje? Proszę o odpowiedź, jeżeli ktoś taki kombajn posiada.
    • Przez jacek16031989
      witam tak jak w temacie. Opisze w skrócie wcześniej wtryski lały zostały Oddane do regeneracji po złożeniu wszystkiego nie pali nawet dymku nie puszcza ustawione na 220 po luzowalem nakrętki na wtryskach ojciec kręcił jak lecialo paliwo zakręciłem i nic proszę o pomoc na pompie nie ma żadnej śrubki już nie wiem jak układ odpowietrzyc może ktoś miał już coś takiego
    • Przez jacwrobelc330
      Co myślicie o tej prasie i czy c-330 da radę z nią, i jak z częściami i awaryjnością?
      http://tablica.pl/oferta/prasa-kostkujaca-international-ID2LmDF.html?search_id=e925eb57d9#e925eb57d9
    • Przez TomaszNowacki
      witam chciałbym dowiedzieć sie na temat ciagnika Case IHC model 1055 International z roku 1980, chciał bym takiego zakupić ale znajomi mi go odradzają, podobno jest bardzo awaryjny i jest problem z częsciami do niego... może ktos ma jakies info na jego temat?? jak tak to prosze o odpowiedz.
    • Przez kubusiek
      Witam. dostałem od znajomego prase International 553. On jej nie uzywal juz kilka lat, odstawil ja do stodoły po tym jak zaczely sie z nią problemy. Mianowicie zrywało srobe zabezpieczajaca igly, tlok sprzestakiwal zab zabezpieczajacy i udezal w nie wycofane igly co konczylo sie ich zlamaniem czy pogięciem. Ja załozylem i ustawilem igly z polskiej prasy, ustawiłem wszystko tak jak ma byc aparaty na sucho slicznie wiazaly i wgl opóznilem zaplon o jenen zab na przekladni. Gdy zaczolem testowac ja na slomie zrobila piekne 4 kostki, na 5 igly sie nie wróciły i przy kolejnym udezeniu tloka igly zostały zlamane.
      Moze ktos mogł by doradzic co z tym robic dalej jakie igly zalozyc jakies zamienniki czy cos