Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jarekvip99

Maszyna do kladzenia weza od melioracji

Polecane posty

jarekvip99    4

Czy ktos z was robil taka maszyne jak meliorowal sobie sam pole? mam w dzierzawie pare ha niemeliorowanych i mam zamiar to kupic i jestem ciekaw jak najtaniej to zmeliorowac. szpadlem nie da rady a koparka troche kosztuje na godzine i zreszta ile ona by musiala to kopac. swiatlowody klada jakimis maszynami a ciekawe czy do tego tez sa maszyny albo mozna cos samemu zrobic bo w koncu trzeba bb ten waz polozyc minimum metr pod ziemia. a tak w ogole na jakiej glebokosci mniej wiecej kladli melioracje? moze ktos ma zdjecia takich maszyn albo gdzies widzial w necie

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

głębokość zależy od poziomu wody na końcu linii drenarskiej i od ukształtowania gruntu. Bywa, że będzie to 70 cm, bywa też kilka metrów pod poziomem gruntu jak trzeba pokonać jakieś wzniesienie, czy górkę po drodze

Edytowano przez KRISTOFORn

SZYMANOX    376

Kiedyś była w galerii samoróbka -->http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/400500-lamborghini-premium-1060kret/

Mam gdzieś nawet fotkę fabrycznego ''kreta'' jak chcesz .

Można też inaczej czyli kupić przystawkę łańcuchową od mtz-a tylko trzeba by to przerobić jak masz inny ciagnik...

http://allegro.pl/sprzedam-koparke-lancuchowa-do-mtz-i3157380730.html

Ja robiłem takiego kreta do melioracji na przewód do średnicy 80 mm.ciągnięty jest ursusem 1224 głębokość pracy około 1m.

@jarekvip99 jak jaszcze jesteś zainteresowany to pisz

pio84    0

Ja robiłem takiego kreta do melioracji na przewód do średnicy 80 mm.ciągnięty jest ursusem 1224 głębokość pracy około 1m.

@jarekvip99 jak jaszcze jesteś zainteresowany to pisz

podaj jakis kontakt do siebie lub prawidlowy mail

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować