Skocz do zawartości
FarmerV

Co sądzicie John Deere 6010 +TUR

Polecane posty

FarmerV    0

Witam, od dłuższego czasu szukam ciągnika z turem, do żniw muszę coś kupić lub dokupić Tura do mojego CASE 844XL.

Teraz zastanawiam się nad: http://allegro.pl/john-deere-6010-tur-z-ladowaczem-i3140731327.html

Allegro: John Deere 6010 +TUR z ładowaczem

co o nim sądzicie? ładny traktor, tur też niezły wydaje mi się. To jest niedaleko ode mnie ok. 40 km więc pewnie pojadę obejrzeć.

A może ktoś mi coś poleci??? :)

Pozdrawiam Piotr :)

adrin6231    13

WITAM.

Jelonków nie znam więc ci nic o tym nie powiem, ale ja mam tura MX w zetorku 7341 z rewersem 2004r chodzi to super, udzwig 1750kg z przeciwwagą spalanie też nie jest wielkie zwrotny i 80km wystarcza w zupełności a kupisz go za te same pieniądze ci tego jelonka i w naprawach utrzymaniu itp będzie tańszy no i pare lat młodszy.

Znajomy ma w 5317 ursus i tez chwali tylko ze mniejszy wydatek pompy przez co mniejszy udzwig i brak rewersu męczy.

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Zetek5340   
Gość Zetek5340

Sprawdzi ciśnienie oleju skrzyni bo te pompy co tam w środku siedzą to nie są tanie jutro się dopytam jakie powinno być jak będzie dobre to znaczy że jeszcze parę ładnych lat nim pośmigasz

A co do ciągniczka to na pewno pucowany na sprzedaż to nie masz co po obrazku patrzeć lepiej jechać i obejrzeć

Mario81    6

Farba i kit robi zbyt:D Skrznia biegów troche lipna,wszystkie półbiegi ze sprzęgłem.Felgi tez jakies kombinowane

shock    2

popatrz sobie na uchwyt przy kabinie jak wytarty, i rzkome 5tys.mtg ; ) pomyśl nad tym

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MateuszNiezgoda
      Witam. Niedawno kupiłem John Deere 6800 od znajomych. Z przodu ma opony 16.9 r24 a z tylu 18.4 r38.  Moze być tak dobrane czy muszę zmienić?
      Pozdrawiam
    • Przez keis71
      Witam.Posiada ktoś z użytkowników instrukcję obsługi sterownika EH2  CAS.2.System do opryskiwacza Douven.Chodzi mi o ustawianie ilości cieczy na hektar.(górny panel na zdjeciu).Za pomoc byłbym wdzięczny.

• Przez Jd1174
      Jak odpowietrzyc sprzęgło w kombajnie 1174? Czy ma ktoś schemat pompy sprzęgła? 
    • Przez czaku
      witam
      w 2012 r kupiłem jd 6630 przed zniwami tego samego roku dodanie mocy z 119 na 150 km przez 44 tuning z pod opola wszystko pieknie i kolorowo aż do tego roku kiedy to zaczęła się podnosić temp płynu chłodzącego o ile to nie wiem ale użytkownicy tych ciągników będą wiedziec o czym teraz napiszę znaczy tak od nowośći temperatura oscylowała na 5 kresce w tym roku wiosną w uprawce wskaznik wskoczył na 6 i 7 kreche (oczywisćie tylko w cięzkiej robocie )znaczy się bardziej się nagrzewa ,nie będę pisać  że filtry i płyny wymieniane regularnie chłodnice też błysk .jak się zachowują wasze jd te z z chipem podzielcie się opiniami może jakieś rady ?????
    • Przez Luki1988
      Panowie, muszę wymienić panewki bo są popękane (jak jedną wyjąłem to rozleciała się w rękach jedną połówka). Kupię nowe ale moje pytanie czy nowe są już nasączone jakimś smarowidlem czy trzeba je w czymś namoczyć?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.