Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Patryk3600
      Witam stoję przed zakupem ciągnika na dofinansowanie na młodego rolnika, z wyboru mam Zetor Major 80 i Case Farmall 75A, którego polecicie? Ma on być do ciężkich prac
    • Przez Patryk3600
      Witam stoję przed zakupem ciągnika na dofinansowanie na młodego rolnika, z wyboru mam Zetor Major 80 i Case Farmall 75A, którego polecicie? Ma on być do ciężkich prac
    • Przez kamiljaro
      Witan Po rozgrzaniu dobrze ciągnika na skreconych kołach ciągnik rozlacza biegi, wyskakuje żółtka lampka na wyświetlaczu. Odrazu rozlacza hydraulike i wspomaganie tak jakby słabiej działa. Za pierwszym razem tak jakby było mało oleju więc dolałem i hydraulika wróciła ale nie dał rady unieść agregatu z siewnikiem Ani nawet siewnika hydraulika zarzucic na agregat( jak gaz opór to ledwo uniosl). Po tym  zostal wymieniony filtr, olej w normie a problem dalej ten sam. Ciśnienie ba wyjściu około 200.
      Jakby ktoś coś doradzil jakie mogą być ewentualne przyczyny 
    • Przez bartosz55
      Witam . Mam pytanie czy da się wymienic synchronizator 2 biegu bez demontażu skrzyni tylko po wyjęcie całego kosza dynshift i rewersu od strony sprzęgła a jeżeli nie da się czy skrzynie poprostu rozkręcamy z tyłu przy moście czy gdzieś z tylu jest jakieś zabezpieczenie które blokuje skrzynie przed rozjechaniem z mostem .
    • Przez Mrozik137
      Witam mam problem z case 5140 na wolnych obrotach dymi na zimnym jak i na rozgrzanym ale tylko na wolnych obrotach powyżej 1200 obrotów już nie kopci jak nadusisz dynamicznie gaz też nie zadymi  a na wolnych dymi Prosze o pomoc co to może być ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.