Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MafiaKotulin

prasa sipma z224/1 peknietea obudowa

Polecane posty

MafiaKotulin    35

elo mam problem z przekładnia w prasie sipma z224/1 peknoł korpus przekładniowy i jak przyjdzie wiekszy opor to przeskakuje zebatka i nieda sie prasowac jak myslicie kupic nowy korpus czy moze goo pospawac moze ktos ma na sprzedaz dobry za niewielka cene ??

michal1993    355

Nie miałem okazji jeszcze dokładnie oglądać tej przekładni ale jakby udało się dobrze z dwóch stron pospawać to można spróbować.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

JANCZAK1176    41

A zrób zdjęcie w którym miejscu pękła ,Ja z własnego doświadczenia wiem że pęknięcie to jest brak zabezpieczeń ,lub duża moc napędowa prasy ciągnik.

Wiadomość z agroFakt.pl

corrado    247

Można spróbować spawać w sumie może być tylko lepiej. Dobre elektrody i dobrze wtopić.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez GreenFarmer
      Witam, mam problem z prasa claas variant 365 rc podczas prasowania i czestego otwierania klapy prasa "pożera" olej z ciagnika. Co moze byc problemem?

• Przez deut
      Planuję zakup prasy rolującej i mam możliwośc zakupu używanej prasy z 2015 roku marki John Deere F440E .   Potrzebuję prasy do belowania siana i słomy. Nie będzie ona służyła do robienia  sianokiszonki.  Proszę o opinie na temat tej prasy. Mam do dyspozycji ciągnik o mocy 80 KM, myślę że nie będzie problemów z brakiem mocy? jest to nie duża prasa.

• Przez ursus914mirokk
      Witam chce kupić rozrzutnik obornika SIPMA RO 800 Zefir lub PRONAR NV161/2  czy ktoś posiada taki rozrzutnik jaki podałem lub ma tej firmy?? jake sa wady i zalety ? na co zwrucic uwage 
    • Przez PatrykBaszczyk
      Witam sam nie wiem co mam zrobić... Chce kupić prasę nh br6090 i nie wiem czy to dobry wybór robię ok  500 ponad D 500 balotow większość kiszonki i nie wiem czy da radę z ciągnikiem zetor proxima 100.. Jakie dobre robi kiszonki czy nie nadaje się do kiszonki.. Czy tylko słoma i siano.. Piszę tu o nowej prasie z siatką i rotorem
    • Przez STAWIAREK
      Witam, mam problem z prasa deutz fahr GP 2.30. Mianowicie podczas prasowania puszczają haki i otwiera się tylna klapa. Wczesnej do prasy była używana c-360 wszystko było dobrze i haki nie puszczały a teraz prasa pracuje z fendtem 610 ls i niewiadomo dlaczego się tak dzieje. Liczę na pomoc.