Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
MafiaKotulin

prasa sipma z224/1 peknietea obudowa

Polecane posty

MafiaKotulin    35

elo mam problem z przekładnia w prasie sipma z224/1 peknoł korpus przekładniowy i jak przyjdzie wiekszy opor to przeskakuje zebatka i nieda sie prasowac jak myslicie kupic nowy korpus czy moze goo pospawac moze ktos ma na sprzedaz dobry za niewielka cene ??

michal1993    363

Nie miałem okazji jeszcze dokładnie oglądać tej przekładni ale jakby udało się dobrze z dwóch stron pospawać to można spróbować.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

JANCZAK1176    41

A zrób zdjęcie w którym miejscu pękła ,Ja z własnego doświadczenia wiem że pęknięcie to jest brak zabezpieczeń ,lub duża moc napędowa prasy ciągnik.

Wiadomość z agroFakt.pl

corrado    359

Można spróbować spawać w sumie może być tylko lepiej. Dobre elektrody i dobrze wtopić.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez tomacha001
      Kupię prasa zwijająca pasowa naj lepiej żeby miała owijania siatką i sznurek cena do 26 tys zł pisać na priv lub na nr telefonu 603 785 709
    • Przez adamek1942
      Witam pogoda nie dopisuje więc trochę remontu hyh mam pytanie czy jest sens wywalić część łańcucha zwijającego tego z prętami i kupić kilka ogniw naprawczych żeby ten łańcuch naciągnąć na te 5-10 mm od czoła tej śruby do płytki napinacza ??? bo skończył się naciągacz już ;] proszę o podpowiedzi ,chociaż żeby połowę tego luzu zmniejszyć
    • Przez Jarrro
      Witam Mam w gospodarstwie taki zabytek jak prasa PNZ 1/Z 218  stoi to od wielu lat i zajmuje miejsce postanowiłem ją reaktywować a jak się nie da to złom.
      mam z nią problem mianowicie lewy aparat nie wiąże to znaczy gdy ręcznie napędzam prase to wszystko jest perfekcyjnie ładnie sznurek obcięty i związany ale gdy napęd jest od ciągnika(T 25) to lewy aparat wiąże tak co piąty raz, nie wiem czemu  przy obrotach z Ciągnika chwytacz sznurka nie łapie go przez co i nożyk sznurka nie utnie. 
      Prawy aparat działa bez zarzutu próbowałem ten nie wiążący aparat ustawić na wzór działającego ale bez efektów.
      ma ktoś z was taką prase lub jakieś doświadczenia z nią?  wrzucam foto tej prasy dla zobrazowania modelu jak będzie trzeba to i foty aparatów wrzucę bo aktualnie nie mam.

• Przez barolo_92
      Witam, mam.na sprzedanie prasę sipme jak w tytule . Stan bardzo dobry .zawsze garazowana w pełni sprawna .jak widać na foto .sanki w komplecie . 1996 r bodajże .zapraszam chętnych do kupna . Pisać wiadomości priv .oddzwonie lub podam numer .cena jaka mnie interesuje to 9 tyś zł.maZowieckie .Ostrów maZowiecka -Ostrołęka .możliwość taniego transportu (znajomy ma lawete)
    • Przez michal33554
      Witam. Kupiłem niedawno prasę Sipma Z 224. Wczoraj po wyjęciu tłoka w celu wymiany tulei wciskanych na sworzniu korbowodu , ponieważ korbowód tarł o przeciwwagę , okazało się że muszę wymienić 7 rolek na tłoku. 3 pozostałe są w bardzo dobrym stanie - nie mają żadnych luzów. I tu moje pytanie jakie kupić rolki ? Mam na myśli tańsze po 40 zł za sztukę czy ,,oryginalne'' po 60 zł. Dodam że prasa będzie pracowała na około 12 ha w ciągu roku. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.