Skocz do zawartości
News
agrofoto

Rzepak - co dalej po zimie ? Porady eksperta BASF w kolejnej prezentacji on-line

Polecane posty

agrofoto    82

IMAGE.jpg

Szanowni Państwo,

Po dużym zainteresowaniu wcześniejszymi prezentacjami on-line, portal AgroFoto.pl wspólnie z firmą BASF zaprasza na kolejną wirtualną prezentację na żywo dostępną on-line.

Tym razem poruszymy "gorący temat" związany z rzepakiem: Co dalej po zimie ? Jak poprawić kondycje rzepaku ? Jakie zastosować zabiegi i kiedy ?

Ty zasiądziesz wygodnie z kubkiem gorącej kawy bądź herbaty przed swoim komputerem a praktyczne wskazówki przyjdą same wprost do Ciebie.

Teraz wystarczy tylko wejść na stronę, do której link znajduje się poniżej

https://agrofoto.cli...o_zimie?lang=pl

i wziąć udział w prezentacji na temat ochrony rzepaku w tak nietypowych warunkach tego roku .

Z całą pewnością dowiedzą się Państwo czegoś ciekawego, a przede wszystkim znajdą odpowiedzi na pytania, które wraz z początkiem wiosny nurtują chyba każdego rolnika .

15 kwietnia o godzinie 20 wejdź do „pokoju konferencyjnego” AgroFoto.pl i bądź z nami.

Do zobaczenia i usłyszenia*!Zespół AgroFoto.pl & BASF

*Pamiętaj, aby sprawdzić czy działa Ci dźwięk w komputerze :)

Co potrzebuję, żeby przystąpić do prezentacji online?

W prezentacji można uczestniczyć podłączając się z dowolnego miejsca z dostępem szerokopasmowym do Internetu.

Aby w pełni uczestniczyć w szkoleniu potrzebujesz:

- przeglądarkę internetową z zainstalowanym Flash Playerem 10 (lub wyższym),

- słuchawki lub głośniki, aby słyszeć naszego prezentera,

- dostęp do Internetu (minimalna przepustowość łącza 512Kb/s).

Połączenie z prezentacją odbywa się przez przeglądarkę internetową za pomocą platformy ClickWebinar, która działa poprawnie z popularnymi przeglądarkami takimi jak MSIE, Firefox, Chrome z zainstalowanym Flash Playerem 10 (lub wyższym).

Jeżeli łączysz się z urządzenia mobilnego ściągnij aplikację dla iPada, iPhone, Androida i BlackBerry.

Uwaga! Podczas pierwszego podłączania możesz przetestować swoje połączenie (aplikacja sprawdza czy użytkownik ma zainstalowane wszystkie niezbędne komponenty do prawidłowego działania).

Szczegółowe informacje, w przypadku wystąpienia problemów z połączeniem znajdziesz - TUTAJ.

Nagranie z konferencji online

http://www.youtube.com/watch?v=XvFCUOxkFrI"]http://www.youtube.com/watch?v=XvFCUOxkFrI

Edytowano przez agrofoto

yacenty    692

Jeśli coś was nurtuje już dziś - zadajcie te pytania tutaj, my je przekażemy ekspertom aby mogli na nie odpowiedzieć

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Blog o uprawie roślin na Dolnym Śląsku - Nasze uprawy - AgroFoto.pl
My agri pictrues

yacenty    692

wygląda normalnie :-)

są darmowe

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Blog o uprawie roślin na Dolnym Śląsku - Nasze uprawy - AgroFoto.pl
My agri pictrues

gieniek    0

witam a czy jeśli nie będę miał czasu obejrzeć na żywo mogę obejrzeć w innym terminie.

witam a czy jeśli nie będę miał czasu obejrzeć na żywo mogę obejrzeć w innym terminie.

milanreal1    291

Jeśli coś was nurtuje już dziś - zadajcie te pytania tutaj, my je przekażemy ekspertom aby mogli na nie odpowiedzieć

Jak można zadawać więc zadaje 1.

Czy można lub trzeba całość dawki N zastosować jednorazowo na start ze względu na opóźniona wiosnę? Bo mi osobiście nie wydaje się czy rzepak będzie w stanie jednorazowo pobrać np 200kg N.

Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Lukasz82    2

Posiadam nawozy rsm32 i saletrosan. Co zastosować w pierwszej dawce- czy N z saletrosanu jest równie szybko dostępny co z RSM32?

• Podobna zawartość

• Przez witek
      witam mam do was pytanie...w tym roku po raz pierwszy mam zamiar zasiac rzepak...a wiec moje pytania
      -czy rzepak na ziemni 2b i 3a urosnie??
      -jak odmiany ??
      -jak opryski nawozy i jakie dawki ??
      -jak jest opłacalnośc takie uprawy ??
      -nom i oczywiscie jak sa ceny na skupach ??...bo nigdy nie przyglądałem sie cenom bo nigdy nie siałem...a jeszce jedna rzecz jak ciąc z pnia czy z pokosu ??
    • Przez paolek
      Witajcie. Zajmuję się badaniem reklam środków ochrony roślin - takich jakie zapewne stosujecie. Czy moglibyście przyjrzeć się ulotce i podzielić refleksjami?

Jakie wywołuje w Was wrażenia? Czy Wam się podoba, czy nie (dlaczego tak, dlaczego nie - a może w ogóle Was drażni)? Czy jest wiarygodna? Co byście ewentualnie w niej zmienili?

Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie opinie. Paweł

• Przez mens
      mam na pole całe zółte pole rzepaku czy on mi wymarzł w tamtym roku miałem ta samą odmiane było -20  bez śniegu i dał radę a w tym roku -15 
    • Przez wojtek8244
      Witam wszystkich forumowiczów, jeżeli jest taki temat to proszę o przeniesienie do właściwego tematu, ale jak narazie nie znalazłem takiego. Do rzeczy, a więc posiadam siewnik Nordsten clg 250 współpracuje z agregatem uprawowo siewnym 2.5m firma Awemak oraz Farmer 8244, chciałbym się dowiedzieć użytkowników tego siewnika ile może ważyć ten siewnik, mój agregat waży 800kg, czy ten Nordsten jest cięższy od poznaniaka 2,7m? mam często problemy z podniesieniem tego zestawu, siewnik jest już wyeksploatowany i muszę go na coś zamienić, myślałem o Agro-Masz 2,5m, pytam dlatego że mam obawy że Agro-Masz będzie w podobnej wadze, a nawet cięższy od Nordstena i Farmerek nie podoła podczas podnoszenia Awemaka i Agro-Maszu, dodam że podnośnik był naprawiany w tym roku (uszczelniacz przepuszczał oraz złej jakości uszczelnienie na głównym tłoczysku) i po naprawie widać dużą różnicę w podnoszeniu, oczywiście na plus. Jak myślicie ile może ten siewnik ważyć? bo Agro-Masz waży wiecej jak 500kg. Prosiłbym też o wypowiedzenie się na temat siewnika Agro-Masz i siewnika Bomet który jest lepiej wykonany. Bomet na plus ma to że waży mniej jak 500kg.
    • Przez TopAgroPlus
      Witam mam pytanie odnośnie nawozów pod rzepak ?Jakie dawkowanie soli potasowej i fosforanu amonu?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.