Skocz do zawartości
bubel500

Jak u was z wiosną?

Polecane posty

Gość dominik55   
Gość dominik55

Lubelskie okolice lublina u mnie już od dzisiaj czyli poniedziałku ludzie ruszyli w pola. ja mam zamiar jutro wyruszyć :)

krasy    0

wczoraj byłem u teściowej pod opolem gdy wracałem około 17 widziałem kilka traktorków jedni siali jare inni nawozili ja wyruszam jutro z nawozami woj. dolnoslaskie okolice zabkowic slaskich pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

tymtus    41

Jak dziś rano jechałem do szkoły, to dużo maszyn jeździło.. Siali, sadzili, uprawiali, nawozili, na podwórkach stały opryskiwacze :)

U mnie sąsiad po południu chciał nawozić, ale jak tylko wjechał, to siadł..

Ja może od następnego tygodnia zacznę coś robić :)

Pietras892    183

oj dzis ruch z nawozami byl bardzo duzy , mowie z wielkopolski

a a mogą jezdzić po polu.... ja próbowałem w rzepak wejść i jak tak dalej będzie to chyba dopiero w maju mi się uda :-)

Kuba1212    13

Szczęściaż z ciebie, na 9 stronie zapodałem zdjęcia. Na razie nic się nie zmieniło.

Edytowano przez Kuba1212

KaziU91    13

Ja dzisiaj zasiałem mieszankę sąsiad mi zasiał agregatem uprawo-siewnym siewnik amazone D-8 :) jutro jak dobrze pójdzie to wsieje troszkę jęczmienia

mawit06    6

Dziś jak słońce świeciło to było ciepło jak w maju, wszystkie zboza ładne zielone dookoła pełno ciągników, kazdy próbuje nadrobić opóznienia.

Witamina    0

Witamina który rejon łódzkiego?

Powiat Piotrkowski

:)

Teraz też słoneczko świeci ładnie ciepło

Ludzie zaczynają powoli prace na całego

Coraz więcej innych traktorów słychać/widać. :)

Wczoraj na jednej połówce pola zasiałem a druga tylko bronowana i czeka na obornik ( w tej połówce była mokra plama niewielkich rozmiarów nie dało się wjechać).

tymtus    41

Ja właśnie wróciłem z objazdu pól.. Do górki wszystko OK, suche ładne pola, a już za górką mokradła, omal nie utknąłem. Ale jednak Patrol to Patrol :) 4x4 robi swoje

Edytowano przez tymtus

mawit06    6

No dobrze ze się pochwaliłeś 2 razy, bo myślałem ze chodzi o latarkę. U mnie dziś 2 dzień ciepła, na piaskach kurzy się niemiłosiernie.

Szarlej    68

Ja właśnie wróciłem z objazdu pól.. Do górki wszystko OK, suche ładne, a już za górką mokradła, omal nie utknąłem, ale jednak Patrol to Patrol :) 4x4 robi swoje

Właśnie wróciłem z objazdu pól, do górek wszystko ładnie, ale już za górkami same mokradła :) Dobrze, że mam swojego Patrolka :D

Jeszcze raz, bo nie zrozumiałem.

razak62    0

podlaskie masakra jezdzilismy po polach 4x4 to tylko 10m w pole i dalej nic wsteczny i szybko uciekać a ozimin prawie u nikogo nie ma na 10 polach to tylko na jednym coś się zieleni a reszta to pleśń i jak żyć co tu siać ikiedy?????

RYZYNH    3

U mnie w opolskim nawet większe gospodarstwa kończą siać jęczmień ciepło ponad 15 stopni . Pewnie od przyszłego tygodnia pójdzie kuku i jeszcze pryskają jak szaleni

Igor03    2

Opolskie , piękna pogoda wczoraj i dzisaj pryskanie rzepaku a jutro ruszamy z burakami.

mimcio    2

lubelskie, pow. zamojski

Wreszcie dzisiaj ruszyłem z I dawką azotu :unsure: . Z dnia na dzień jest coraz bardziej sucho, jutro sieje bobik (może jeszcze wyjdzie) a od poniedziałku zboża.

darek1972    45

podlaskie masakra jezdzilismy po polach 4x4 to tylko 10m w pole i dalej nic wsteczny i szybko uciekać a ozimin prawie u nikogo nie ma na 10 polach to tylko na jednym coś się zieleni a reszta to pleśń i jak żyć co tu siać ikiedy?????

Żytko może się odbije a wjazd na pole u mnie tak samo albo i gorzej :blink: http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/426820-zyto/ http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/426821-droga/

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się