Skocz do zawartości
center

Hydraulika zewnętrzna 7211 i pochodne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
center    9

Witam,

Czy mój Zetor 7211 który ma standardowy rozdzielacz i z tyłu 3 wyjścia 2 na siłowniki i jedno spływowe obsłuży siłowniki 2 stronnego działania ? taki siłownik na 2 węże ktoś to podłączał ?

Proszę o pilną odpowiedź.

seweryn20    785

Możesz podłączyć albo dwa jednostronnego działania albo jeden dwustronnego. Chcąc sterować dwoma dwustronnymi musisz założyć rozdzielacz dwusekcyjny i kolejno dla większej ilości.

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

center    9

Tzn. chcę sterować dwoma siłownikami 2 stronnego działania ale równolegle to tak jakby jednym. Czyli normalnie wpinam na 1 i na 2 gniazdo ? i nic nie muszę przełączać czy coś ? Normalnie steruje rozdzielaczem się?

Wiadomość z agroFakt.pl

seweryn20    785

Chcesz żeby chodziły w parze. Równocześnie? To wystarczy podłączyć do wyjść ciśnieniowych które masz w ciągniku. A same siłowniki muszą mieć połączone zasilania.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

center    9

Nie nie kolego to jest tak że są dwa siłowniki każdy z siłowników ma 2 wejścia, te same wejścia w jednym i w drugim są spięte trójnikami i do ciągnika czyli takie coś jak by był jeden siłownik dwu stronnego działania. Czyli mówisz że będzie działać ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mirek2329
      witam w moim zetorku 7745 podnośnik podnosi do połowy i staje .co może być przyczyną?proszę pomóżcie,dodam że go niedawno kupiłem.    druga sprawa czy w przedniej osi napędowej trudno jest wymienić oringi bo olej cieknie?

• Przez ProxEQ
      Witam, ostatnio zakupiłem tura 2B marki wol-met, słyszałem o tym że można podpiąć się odejściem oleju do filtra. wie ktoś gdzie można się podpiąć do tego filtra? (Piszę w imieniu mojego taty)
    • Przez kubaursus3p
      czy można podłączyć powrót z rozdzielacza pod wolny spływ (0)?
    • Przez Elyseo
      Witam. Mam problem z podnośnikiem w moim zetorze 5011. Problem polega na tym że jak dam wajche podnośnika do końca w górę to podnosi ramiona za wysoko aż do pomostu siedzenia. Czy istnieje możliwość regulacji wysokości podnoszenia po za przestawieniem ramion na frezie ?
    • Przez mateuszm
      Witam, 
      Od niedawna jestem posiadaczem zetora 3320, mam problem z hydraulika zewnętrzną. Przy kiprowaniu przyczepy na z dolnego wyjścia wszystko pięknie działa, natomiast po podpięciu pod wyjście górne mogę podnieść przyczepę ale już nie mogę jej opuścić. Jeszcze mam pytanie od czego jest dekiel z prawej strony ciągnika obok zaczepu polowego.
      Z góry dziękuję za odp.
      Pozdrawiam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.