Skocz do zawartości
majes

naprawa lewarka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
locke    291

Zobacz czy jest olej

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

izydor6280    620

wypadl srut z tloczka

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Cichy2    0

W takim razie musze rozebrac i sprawdzic. Jak cos to sie jeszcze bede radzil kolegów o pomoc. Pozdrawiam.

tomi1987    0

Witam. Mam ten sam problem z lewarkiem . Co to jest ten śrut? Jak on wyglada i gdzie się znajduje? Dodam ze w tłuczku na zdjęciu jest otwór i u mnie jest pusty na wylot.

post-149667-0-44416000-1425147729.jpg

izydor6280    620

śrut czyli kukla np. z łożyska

dopasuj coś podobnej wielkości i będzie hulać  ;)

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

tomi1987    0

Czyli kulka ma być w tym otworze co jest na zdjęciu powyżej ? Sprężynka jakaś tez? Od której strony ja dopasować????

wojtek918    5

Tak kulka ma być w tym otworze. Ja mam pytanie po co jest w tłoczysku taki pręcik ok. fi 8 który się rozsuwa podczas wyjęcia tłoka??? Po co  jest na srodku tłoka od spodu taka dziurka i tam jest taki krótki pręcik?? Pytam bo wyleciało mi to podczas rozbierania i nie mogę tego tam wsadzić

seweryn20    786

To zabezpieczenie przed wypchnięciem tłoka z cylindra gdy dojdzie do max górnego położenia. Rowek jest pewnie jeszcze pod kątem skierowany w dół. 

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

wojtek918    5

zabezpieczenie to ten bolec który jest teleskopowy. A ten drucik to spełnia jakieś zadanie czy nie???

(edytowany)

Rozbierałem dzisiaj taki sam podnośnik. Niestety coś z niego wypadło i nie wiem co. Gdzie mają być dokładnie te śruty/sprężynki lub coś innego. Jeden jest za śrubą od opuszczania. Reszty nie mogę zlokalizować. 

post-46668-0-82068600-1476523182_thumb.jpg

Edytowano przez jedrysekjarek

wieslaw16    50

Jeśli chodzi o śrut to wygląda to następująco,śrut tam nie będzie spełniał swojego zadania, albowiem jest robiony z ołowiu, jedynie kulka stalowa może spełniać tam swoją rolę ,śrut jest stosowany m.in.w nabojach do strzelb i to są miękkie kulki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez farmer74
      Witam.
      Mam problem ze skrzynią biegów w MF 3655.Rozebrałem skrzynie i mam teraz pytanie do fachowców bo jedynym uszkodzeniem które widać jest w takiej jakby przekładni w której są dwie małe tarczki z ząbkami wewnątrz i właśnie one są w kawałkach.W instrukcji jest to opisane(po angielsku) że to jest spedshift.Czy to możliwe że te tarczki przekazują napęd na skrzynię?Dodam że biegi mogę niby wrzucić ale ciągnik stoi.
      Wcześniej był problem z półbiegiem tzn. po wciśnięciu guzika coś zaczynało piszczeć w skrzyni i jakby sie sprzegło ślizgało, więc go nie używałem bo robota czekała a teraz stanął całkiem i muszę go zrobić.Reszta skrzyni jest ok. Myślałem że to rewers poszedł bo wcześniej podobnie się skończyła jazda ale to naprawiłem i to wygląda dobrze. Pozdrawiam i licze na jakieś podpowiedzi co jeszcze sprawdzić.
    • Przez proxima100
      Witam
      Posiadam Zetora Proxima 100 i mam problem ze zgrzytającym rewersem.  Chciałbym się dowiedzieć co trzeba zrobić żeby go wymienić. Chodzi mi o konkrety od osób które to przerabiały. 
      Dziękuję 
    • Przez lexiflexi
      4 raz przez 12 lat urwał mi się wał korbowy w mfie 560... po 3 razie zmieniłem cały blok nowy wał i po 3 latach znowu urwał się ... robili to mechanicy w zakładzie nie miałem wglądu takiego jak to było robione a kasę wzieli dużą... jedyne co widzialem to już złożony silnik i specjalnie umalowali go bo blok był żólty i nie ładny ... teraz dopiero okazało się że oprócz bloku wsadzili mi pompe wtryskowa od tamtego nie wiadomo jak było z wałem ... na panewkach jest jakiś symbol 01 a na oryginalnych jaki jest ? Teraz tak... czy warto robić silnik ( koszt ok 4000-5000 zł) czy kupić silnik ( do 4500 zł) ... Był z nim tez problem że nawet jak stał nieruchomo to jak się wcisneło gaz w podłogę to dymił na czarno ... co było tego przyczyną ? odpowiedzcie na te 2 pytania ... z góry dziękuję ...
    • Przez danielhaker
      Nabyłem za śmieszne pieniądze paleciak z wagą, która ma zbity wyświetlacz. Powiedzcie, czy wyświetlacz (PLOTECH E169497) który znalazłem w Chinach będzie pasował do mojego? 

Ewentualnie gdzie mogę taki znaleźć?

• Przez lugoski
      witam. czy ktos z forumowiczow posiada moze ladowarke teleskopowa collins teleshift 440?? mam proclem z poskladaniem jej elementow i gdyby ktos posiadal taki sprzet to bardzo prosilbym o kontakt .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.