Skocz do zawartości
wojtas

problem z pneumatyką w 7211

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wojtas    73

mam problem z uruchomieniem hamulców przyczepy . po wciśnięciu pedału hamulca brak powietrza na złączu ,może ktoś miał podobne problemy

Arek    113

przeca to ma wlasnie tak dzialac ze jak wcisnies hamule3c to cisnienie znika  ;D

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtas    73

dzięki że mnie oświeciłeś móże nie jasno się wyraziłem .nie ma wogóle ciśnienia na złonczu przed i po naciśnięciu pedału hamulca

wojtas    73

dzisiaj troche popatrzyłem. zawór hamulcowy był zacięty i poodblokowaniu jest powietrze na złonczu ,ale  w dalszym ciągu nie hamuje bo coś nie tak jest z wyrównywaczem ciśnienia . nie chodzi tłok i nie włancza zaworu .po świętach musze to rozebrać.

Arek    113

u mnie kiedys byla akcja ze zapielk sie hydrauliczny cylinderek (wyrownywacz?) ktory steruje hamulcem pneumatycznym ale wtedy cisnienie na zlaczu bylo caly czas, zeby rozruszac ten cylinderek wyrtarczylo odpiac dzwigienie i rozruszac go kombinerkami

wojtas    73

Arek było tak jak uciebie., ale kombinerki nie wystarczyły. Musiałem wymontować wyrównywacz i dopiero w imadle dało się rozruszać.teraz już działa prawidłowo.

DUCH1986    3

U mnie jest podobny problem tyle że na ręcznym dziala dobrze a nozny nie odcina powietrza. Co to może być?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się