Skocz do zawartości
vandenwiniu

Agregat talerzowy z wałem packera Agro Tom

Polecane posty

vandenwiniu    0

Witam, planuję zakupić maszynę do uprawy ścierniskowej chodzi mi konkretnie o agregat talerzowy z wałem packera 4,5m ciągniony i mam następujące pytania:

1. Czy firma Agro Tom to dobry wybór?

2. Czy firma Agro Tom robi solidny sprzęt i czy warto w niego inwestować?

3. Czy taki agregat będzie dobrym rozwiązaniem na ścierniska czy lepiej kupić grubera?

z góry dzięki za pomoc

gospodarz97    130

A jakim ciągnikiem chcesz to ciągnąć ?

Wiadomo, gruber robote lepszą zrobi, ale 4,5 metra napewno nie pociągniesz :P

wel    0

Żeby talerzowy dobrze zrywał ściernisko ,musisz dosyć szybko popylać ;p Więc jeżeli planujesz 4,5m to musisz mieć porządny ciągniczek :D

Wiadomość z agroFakt.pl

jakub16    120

Powiem Ci że maszyny Agro Tom są bardzo solidne do tego dobrze pomyślane. Niektóre detale bardzo pozytywnie zaskakują szczególnie jakość lakieru. (podkład + kolor)

Kąt talerza bardzo dobry ładnie podcina i miesza. Moi koledzy maja talerzówki Agro Tom 2,5m i 3 m i bardzo sobie chwalą sam byłem zobaczyć efekt i jest zadowalający.

Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez aprochota
      witam planuje kupno sn 300 na bronie talerzoweji mam pytanie do was bo te agregaty mozna kupic tylko z walem packer albo gumowy i ani jeden ani drugi mi nie odpowiada bo mam lekkie ziemie i na swiezej orce sie pcha tezeba trzymac na podnosniku a to nie robota .mam teraz w starym agregacie wal rurowy i jest bez problemu czy do sn300 mozna by zalozyc taki rurowy wal? czy zapadnie sie pod ciężarem siewnika?
    • Przez edward93
      Witam, otóż planuje zakup agregatu planujemy zacząć siać pola bezorkowo jednak nie mam pomysłu jaki jest lepszy zastanawiamy się nad Köckerling vector  lub Horsch Tiger MT.  Zalezy mi żeby dowiedzieć się jakie są plusy i minusy obu agregatów. Ciągnik będzie 370KM gleba przeważnie piaski. Jednak Tiger z walem oponowym nie wiem czy jest dobrym rozwiązaniem. Ponieważ po ubiegłym roku nie były to dobre rzeczy ze względu na to ze mokro na polu.
    • Przez 343
      Witam.Przymierzam się do zakupu talerzówki szerokość od 4 do 4,5 m  do 35 tys .Zastanawiam się jaką firmę wybrać sprzedawca poleca mi euro masz (pierwsze słyszę o tej firmie) ,ale jemu bardzo nie ufam bo to chyba wiadomo ,że każdy swoje będzie promować , rozważałem agro masza fajnie nawet to wygląda tylko nie wiem czy jakość poprawiła się jego mam agregat uprawowy z tej firmy 5 letni to stal słaba pęka i rozciąga się. Tyle tych firm jest do wyboru ,że nie wiem co wybrać ,może ktoś coś doradzi lub powie co ma i czy warto w to wchodzić.
    • Przez pawel7711
      https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-agregat-CID757-IDwC4jW.html
    • Przez mariusz4321
      Czy ktoś z Was spotkał się z sytuacją, że po zimie czujnik nie działa- wskazówki nie odchylają się. Wszystki przewody i płytki w puszkach są sprawdzone. W poprzednim sezonie układ działał do samego końca żniw. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.