Skocz do zawartości

Polecane posty

Tadziosky    0

Witam. Potrzebna mi jest [PRAWA] obudowa Zwolnicy do ciągnika C-328.

1.Czy jednak pasowała by do mojego ciągnika (C-328) obudowa od C-330.

2.Gdzie również mogę na internecie znaleźć sprzedaże wyżej wymienionej części (zwolnicy). Jeśli tak, proszę o podesłaniu LINK'a do strony z sprzedażą.

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowano przez Tadziosky

proximka90    0

Witam. Potrzebuje przód do c330 czyli mocowanie do silnika belkę czopy pół osie wszystko oprócz kół. czy ktoś wie gdzie można to kupić?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez leoon17
      Witajcie proszę o pomoc w wyborze prezentu z działu elektroniki. Mój ojciec jest zapalonym elektronikiem i chciałem mu zakupić w tej dziedzinie nową zabawkę 
      Moglibyście doradzić coś https://diolut.pl/stacja-lutownicza-c-3_787.html dla niego?! 
    • Przez kamil5421
      Witam. Moja sprawa przedstawia się tak . Posiadam tego  DF Agrofarm 410 GS z ładowaczem z 2011 r . i chcę go sprzedać i kupić coś innego na jego miejsce w przedziale  90-100 km. Powiedzcie mi co polecacie . od razu mówię nie chce DF . sam myślałem nad renault 110.54 lub jakiegoś Fendt'a . Ciągnik ma głównie pracować jako pomocniczy z ładowaczem , opryskiwacz itp ...  przy areale 70 ha łaki + orne .
      Domyślam się że znajdą sie osoby które beda pisać po hu* zmieniać nowy na stary :)) ... rozważę też propozycje i nowszych modeli ...

A może ktoś też zainteresowany kupnem tego DF ( nigdy nie orał itp tylko pomocniczy ) 

• Przez Krystian2152
      Błąd T87? 
      Co to za błąd??
      Wyskakuje mi czasami
    • Przez Hubert24
      Szukam ciągnika o mocy co najmniej 150km i w cenie najwyżej 60 tyś zł
    • Przez swiety791
      Witam szanownych forumowiczów. 

Panowie. Mam problem ze swoim MF 3070. Podczas ruszania i wolnej jazdy szarpie mi przednimi kołami. Napęd normalnie mozna włączać i wyłączać. Jak napęd jest właczony jest wszystko super. Jak z kolei napęd wyłaczony to szarpie nimi. 
      Pomyslałem, że to problem z atakiem lub satelitami w przednim moście. Rozebrałem wszystko i ku mojemu zdziwieniu. Wszystko w najlepszym porządku. Dodam jeszcze, że u mnie nie ma satelit tylko mam jakby sprzęgło kłowe. Ale to chyba nieistotne na tym etapie. 
      Wymieniłem również tulejkę i pierścienie na sprzęgle przedniego napędu. Tam też jest wszystko w najlepszym porządku wg mojej oceny. 
      Prosze pomóżcie, co to może być? Miał ktoś podobny przypadek?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.