Zaloguj się, aby obserwować  
skantos

Case maxum 110 czy JD 6330

Polecane posty

skantos    5

Panowie prośba jak w temacie bo ja już sam jestem z tego wszystkiego glupi

co jest lepsze bo ceny podobne wyposazene podobne

Maxum w grupie 300 lub jest z multicontrolerm

JD skrzynia PQ plus Tls prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xerion3800    45

Case jest oszczędniejszy. John Deere zeżre cię w paliwie. Case to bardo wygodna maszyna, ma duże wnętrze, wygodne siedzenie dla pasażera i kierowcy. Bardo dobra widoczność. Więc ja ci polecam z czystym serce case na pewno się nie zawiedziesz.


Zapraszam na mój kanał na YouTube!
https://www.youtube.com/user/clasxerion3800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba3395    0

Ja polecam Case mx niż Johna :) sąsiad ma 2 Johny i mówił że jak codziennie wozi zboże to codziennie musi go tankowac a teraz kupił Case mx tam chyba 125 nie pamietam to o wiele mniejsze jest spalanie. Jesli nie robi ci to róznicy który wiecej pali to polecałbym Johna poniewaz są mało awaryjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid0605    22

A ja powiem że opowiedzieć brednie z tym spalaniem w JD w firmie w której mam obecnie praktyki mamy JD i jest też case i powiem Wam że to nie prawda że Case pali mnie a spalanie jast na bardzo podobnym poziomie. Więc opowieści z dziwnej wieści ze JD dużo pali a inne chodzą w transporcie niemal że za darmo to głupota....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAKUBB1988    0

mam jd 6230 i wcale nie narzekam na spalanie a te brednie o spalaniu to gadają ludzie tacy co chyba nawet jd nie widzieli na oczy nie znam case tego ja mam jd i nie narzekam i polecam :) i jeszcze jedno powinno byc tak tu na tych forach jakie masz maszyny ciagniki to na ten temat sie wypowiadaj a nie siac głupot :)

Edytowano przez JAKUBB1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba0707    7

dawid0605 masz rację wszyscy mówią że JD to smoki w paliwie ja osobiście nie posiadam ale pracuję johnem 6330 i nie uważam żeby tak było wszystko zależy od operatora jak wsiądzie łepek który ma nogę z betonu i 2400 nie schodzi no to ok spali dużo ale jeździj 1600-1800 obrotów i spalanie będzie mniejsze niż w zetorze po drugie jeździłem na kukurydzy maxumem 125 i skrzynia miałczy jak koty w marcu po paru godzinach żygałem tym ciągnikiem i wsiadłem w 6620 a spalanie może i mniejsze przy małym obciążeniu ale jak się power bost załączy to spalanko rośnie... co do komfortu to w case plusem jest wielofunkcyjny dzoj z którego wszystkim się steruje minus to specyficzny hałas skrzyni w jd cicha szczelna kabina (piękny dźwięk silnika;-) ) a no i warto mieć tls zwiększa komfort. więc każdy ma swoje plusy i minusy obydwa są wytrzymałe i dość mało awaryjne a no i jak zauważyłem dżony lepiej na pryzmy kukurydzy wchodził niż case mimo mniejszej mocy... jakiś sztywniejszy skubany jest i wolę nim jeździć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikursus    21

Case jest oszczędniejszy. John Deere zeżre cię w paliwie. Case to bardo wygodna maszyna, ma duże wnętrze, wygodne siedzenie dla pasażera i kierowcy. Bardo dobra widoczność. Więc ja ci polecam z czystym serce case na pewno się nie zawiedziesz.

Ja polecam Case mx niż Johna :) sąsiad ma 2 Johny i mówił że jak codziennie wozi zboże to codziennie musi go tankowac a teraz kupił Case mx tam chyba 125 nie pamietam to o wiele mniejsze jest spalanie. Jesli nie robi ci to róznicy który wiecej pali to polecałbym Johna poniewaz są mało awaryjne.

 

JD też ma dużą wygodną kabine i siedzienie pasażera oraz bardzo ważna amortyzację przedniej osi której nie ma Case, widocznośc też jest dbra.

A tego Case co ma to go wcale nie tankuje? Wcale to nie jest prawda że JD taaaaak straszne dużo pali.

Ja polecam JD ponieważ ta amortyzowana oś bardzo dużo daje i wiele innych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tls poprawia uciag o ok 10 % a mity o spalaniu są dobre gdy się pojedzie johnem ze świńmi i mu depniesz 2400 obrotów to mozę dużo pije ale jak go zapnies z do pporządnej roboty i bedziesz jeździł na 1600-1800 to spali jak wszystkie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKASZ14    4

ja bym brał case mają lepiej rozłożoną masę i wogule są masywniejsze. A ile taki case kosztuje bo nie chcem zawracać głowy dilerowi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

co do amo osi to case też może ją mieć, a pozatym we wszystkich paramertach case bije tego jd na głowę, moc większa, udźwig podnosnika, większa kabina, wydajniejsza hydraulika i wiele innych

 

 

jak widzę maxxum w gr 300 czyli z miękką osią

Edytowano przez qazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skantos    5

Sory mój błąd grupa 200 za jd i case ceny ok 220000 netto ale jeszce musze ponegocjować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paawlik227    14

nie mam zadnego z tych traktorów ale co do spalania i operatorow to jest racja bo wiele ludzi tak jezdzi traktorami np w mojej wiosce typ ma nh TD80D beczkowuz niedosc ze nieszczelny obroty na wom 540 i do dechy prawie bo na 1000obr niechce sie przełaczyc zboze siał poznaniakem 2.7m samym siewnikem mały bieg (c360 na 3 biegu to bym go 3razy objechał :P) turem pracuje, praktychnie cały czas to samo czyli do dechy a potem ze pali duzo :wacko: drugi typ zetor 7441 belowanie cały czas pedał gazy do podłogi :blink: i wiele innych prac tak samo... a JD kolega ma 6100 z turem i mowi ze jak sie go nie kreci wysoko w obroty to i nie pali tak jak wiekszosc ludzi tu mowi ;) ale jak woził kukurydze i daleko było do pola i mu traoche dawał po garach to i paliwo szłoooooo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba3395    0

hehe to tak samo mój sąsiad ma 600 ha i ma 2 JD tam cos koło 120 km i jak jedzie z 10t przyczepa to pali i to fest :D ale nie odczuwa jak leci z nia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj