Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez jaro89
      Witam, mój JD 3650 nie pokazuje obrotów silnika, takie problemy doskwierają każdemu starszemu "Jankowi" który przekroczy te 7000mth, chciał bym się zapytać, czy wystarczy wymienić czujnik obrotów, no i gdzie taki czujnik można dostać, bo przeszukałem internet, no i kicha
    • Przez H3ni0
      Witam gdzie w w.w ZTS'ie znajduje sie czujnik od obrotow silnika? Bo moj jest chyba zepsuty poniewaz licznik wskazuje tylko max 1000obrotow.
    • Przez wlodek4121
      Witam. Jako że w moim lamborghini (660 f plus, rok 2004) nie posiadam elektronicznego licznika obrotów wałka , więc chciałem taki zamontować, gdyż jest mi bardzo potrzebny do określenia obrotów 440 przy drugim biegu ciągnika. Instrukcja nie umożliwia odczytania obrotów wałka gdyż jest kompletnie nieczytelna. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi pomógł w wybraniu/ znalezieniu w sieci takiego licznika, musi on pokazywać obroty na minute. Sam myślałem czy nie zamontować licznik rowerowy, ale to chyba nie będzie miało sensu. Pozdrawiam
    • Przez waldek315
      Witam mam uszkodzony czujnik obrotów bębna obroty pokazywane na komputerku ale nie mogę dostać nigdzie takiego czujnika i nie wiem jaki powinien być bo nie ma na nim żadnych oznaczeń chciałem przełożyć od poziomowania hedera ale nie pasuje . Czujnik jest na 3 przewody może da radę jakiś czujnik z uniwersalnych dobrać żeby pokazywał obroty ?
    • Przez Gacuseks
      Witam
      Koledzy mam pytanie związane z wymianą wskaźnika obrotów silnika-licznika mth. Posiadam Bizona z 1989r. od nowości i w ubiegłym sezonie wskaźnik i licznik zaczęły szwankować, tzn. nie pokazywały swoich danych, jak się stuknęło w szybkę to potrafi załapać i działa jedno i drugie. Postanowiłem zakupić nowy wskaźnik/licznik, ale z mth nie analogowymi tylko wyświetlaczem elektronicznym(jest tańszy). Problem jest taki, że stary jest 4 pinowy, a nowy ma 3 piny. Sprzedawca mówi, że da się podpiąć, ale jak. Faktycznie mało gdzie można nabyć ze wskaźnikiem mth analogowym, sprzedają tylko elektronicznie. Może ktoś wie jak podpiąć, co zmienić, żeby działało. Jak podpinam obecnie ten nowy to świecą się mth, ale obr silnika nie pokazuje.
      Pozdrawiam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.