Skocz do zawartości
andrejus

Kontroler obrotów

Polecane posty

locke    291

Na takie coś wystarczy tylko czujnik z kontrolką.A mam cztery czujniki w mercatorze 75 i jeden w sumie by się przydał w tamtym roku ale był odłączony bo cały czas świeciła kontrolka i tak wyszlifowało zęby na na podajniku zbożowym że zaczął się pas palić :P

Popatrz gdzieś w schematach jakie to są czujniki i kup parę zamontuj i zobacz :)

andrejus    157

Nie zrozumiały jest post który napisałeś. Złap oddech, zastanów się i dopiero przelej myśli na litery na monitorze ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Sadek    446

Napisz na te GG 42651760 a dostaniesz o tych samych parametrach w lepszej cenie.

Jeżeli potrzebne tylko do nadzoru czy dany element wiruje to wystarczy czujnik + lampka, a jeżeli z jaką liczbą wirują to musi być "sterownik".

Edytowano przez Sadek

andrejus    157

Właśnie tu chodzi o to że potrzebny jest alarm gdy obroty w szybkim tempie spadają po to aby uniknąć zapchania , zatrzymać maszynę w porę.

Laszek    1
Napisano (edytowany)

Mam taki właśnie sterownik Kobra firmy ADEL. Super sprawa! Polecam. Ustawiasz sobie przy jakich obrotach ma już sygnalizować. Wystarczy że pasek dostanie lekkiego poślizgu to od razu wszystko widzisz. Nie raz "uratowałem" się przed zapchanym podajnikiem ziarnowym. Nie żałuje ani jednej złotówki przeznaczonej na to.

Edytowano przez Laszek

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się