Sadek

Badania pogłowia świń - "losowanie" ?

Polecane posty

Sadek    1123

Od kilku lat jestem losowany do badania pogłowia trzody, i mam takie pytanie czy wy też jesteście do tego "losowani" i traf jest taki że od kilku lat trafia na wasze gospodarstwo.?

 

Informacje staram udzielać się sumiennie ale czy ma to sens jeżeli badane są te same gospodarstwa ?


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietek75    0

Potwierdzam ja też jestem losowany co roku już od kilku lat. Chciałbym mieć takie szczęście w lotto. Chyba taki komentarz wystarczy.

Edytowano przez Mietek75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian25    0

Ja również mam to szczęście. A może cały pic polega na tym, że jest tak mało gospodarstw które hodują trzodę, że zawsze trafia na tych samych. W tym roku jak znowu będą dzwonić to albo podam im bajki lub wcale nic im nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek12    44

Do mojego ojca tez dzwonią co roku od X lat...w tym roku zadzwonil do urzedędu statystycznego po otrzymaniu pisma ze jest sie ''szczesliwcem'' i powiedzial im że nie maja juz go losować...i ze nie bedzie im podawał żadnych informacji...Ciekawe czy zadzwonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

To widzę że są i nowe nabory a nie od X lat tych samych pytają.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

Dziś miałem telefon z UStat odnośnie badania pogłowia świń oraz zasiewów pszenicy ozimej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268

Ja również należę do grona szczęśliwców. Ale nie widzę w tym żadnego problemu , jeśli rejestr prowadzony jest na bieżąco , sprawa jest bardzo prosta...no chyba , że nie jest i trzeba go uporządkować lub wymyślać cuda na kiju. ;) Zresztą ...Pani z USt która dzwoni do mnie , jest zawsze 'elastyczna' i nigdy nie wymaga odpowiedzi natychmiast , zawsze mam kilka dni , żeby się do tego przygotować. Uniknąć tego badanie raczej się nie da...kiedyś odmówiłem ,to dostałem pismo z wezwaniem do udzielenia informacji poparte paragrafem , w którym mowa o obowiązku udzielania odpowiedzi na pytania dla potrzeb USt


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Nie chodzi o problem podania danych, tylko o rzekome losowanie.

 

Mi pani przysyła druk na e-mail, dzwoni w umówionym terminie i otrzymuje niezbędne dane.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268

Pewnie nie ma zadnego losowania , po prostu...wstydzą sie przyznać ,że przyjemnie im się z nami współpracuje :D


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dzikijohn
      Panowie co za "...." wymyślił te przepisy odnośnie badań ziemniaków na eksport?? Przecież inne kraje takich obostrzeń nie mają... Jak to zwalczyć?
    • Przez ArturKubacki
      Witam
       
      Otóż po egzaminach będę składał do technikum papiery , ale o co chodzi z tymi badaniami ? Np jak bym szedł do technikum ekonomicznego lub o organizacji reklamy ? Co badają ? 
    • Gość
      Przez Gość
      Witam wszystkich,
      Od dłuższego czasu śledzę sobie nasz rynek maszyn rolniczych, fora rolnicze i z tego co zauważyłem trudno w naszym polskim internecie znaleźć jakąś sensowną stronę, na której można by poczytać albo pooglądać różne nowinki związane z rolnictwem. Mam tutaj na myśli różnego rodzaju testy maszyn, wyniki badań naukowych, testów polowych, ciekawe nowe rozwiązania.
      Z rozmów z wieloma róznymi rolnikami wynika, że oni szukają takich rzeczy, chcą być na czasie i wprowadzać ciekawe rozwiązania do swoich gospodarstw, ale dużo rzeczy trudno po prostu znaleźć.
      Co myślicie o stworzeniu takiej strony? Czy interesowałyby was takie rzeczy?
      Z tego co czytam po różnych wątkach to przewijają się tutaj tego typu rzeczy, ale raczej trudno coś znaleźć jak się szuka czegoś konkretnego. Także chętnie posłucham waszych opinii:)  
    • Przez Jarek525
      Sprzedam

      Koncentrat sojowy dla warchlaków i tuczników od 25kg masy ciała do końca tuczu. Źródłem białka jest wysokobiałkowa (Hipro) poekstrakcyjna śruta sojowa. Koncentrat zawiera odpowiednio zbilansowane ilości aminokwasów, niezbędne witaminy i mikroelementy, aromaty i substancje zapachowe poprawiające pobieranie paszy przez zwierzęta.

      Bez dodatku śruty rzepakowej.

      Sposób dawkowania
      - warchlaki od 25-50 kg    15% -17,5%
      - tuczniki od 50-80 kg:      12,5% -15%
      - tuczniki od 80-110 kg:     10% -12,5%

      Parametry:
      Białko surowe 40,0 %,
      oleje i tłuszcze surowe 2,7%
      lizyna 4,4%,
      metionina 0,65%,
      met + cyst. 1,25%,
      treonina 1,8%,
      tryptofan 0,5%,

      Cena 2100 brutto przy zakupie minimum 1 tony (1000kg)
      Dowóz w cenie na terenie całej Polski (minimum 1 tona).
      Płatność przy dostawie kurierowi.

      Przy większych ilościach możliwa negocjacja cen.

      Zdjęcie przedstawia sprzedawany koncentrat.
      Produkt w workach 25kg, 1000kg na palecie.

      Jesteśmy legalnie działającą mieszalnią pasz pod Poznaniem, gdzie koncentrat jest produkowany.
      Kupujesz u producenta dzięki czemu omijasz pośredników i ich marże !

      Oczywiście na produkt wystawiamy Fakturę Vat.
       
      Kontakt:
      Tel. 664 764 296
       

    • Przez Gospodar55
      Witam mam na oku 2 chlewnie do dzierżawy jedna 500 m2 a druga 1900m2 i mam pytanie jak wygląda kontrakt na świnie z różnych firm.Mogł by ktoś opisać jak to wygląda,ile dostajecie za sztuke i czy można wziąć kontrakt że oni dają paszę i weterynarza,jaki rodzaj podłoża czy można wziąc głęboką ściółke?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj