Skocz do zawartości
Sadek

Badania pogłowia świń - "losowanie" ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Sadek    462

Od kilku lat jestem losowany do badania pogłowia trzody, i mam takie pytanie czy wy też jesteście do tego "losowani" i traf jest taki że od kilku lat trafia na wasze gospodarstwo.?

Informacje staram udzielać się sumiennie ale czy ma to sens jeżeli badane są te same gospodarstwa ?

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Mietek75    0

Potwierdzam ja też jestem losowany co roku już od kilku lat. Chciałbym mieć takie szczęście w lotto. Chyba taki komentarz wystarczy.

Edytowano przez Mietek75

marian25    0

Ja również mam to szczęście. A może cały pic polega na tym, że jest tak mało gospodarstw które hodują trzodę, że zawsze trafia na tych samych. W tym roku jak znowu będą dzwonić to albo podam im bajki lub wcale nic im nie powiem.

Wiadomość z agroFakt.pl

ciastek12    33

Do mojego ojca tez dzwonią co roku od X lat...w tym roku zadzwonil do urzedędu statystycznego po otrzymaniu pisma ze jest sie ''szczesliwcem'' i powiedzial im że nie maja juz go losować...i ze nie bedzie im podawał żadnych informacji...Ciekawe czy zadzwonia

Sadek    462

To widzę że są i nowe nabory a nie od X lat tych samych pytają.

"Cogito ergo sum"

GG 8872878

ksys    3

Dziś miałem telefon z UStat odnośnie badania pogłowia świń oraz zasiewów pszenicy ozimej.

bezbarwny    53

Ja również należę do grona szczęśliwców. Ale nie widzę w tym żadnego problemu , jeśli rejestr prowadzony jest na bieżąco , sprawa jest bardzo prosta...no chyba , że nie jest i trzeba go uporządkować lub wymyślać cuda na kiju. ;) Zresztą ...Pani z USt która dzwoni do mnie , jest zawsze 'elastyczna' i nigdy nie wymaga odpowiedzi natychmiast , zawsze mam kilka dni , żeby się do tego przygotować. Uniknąć tego badanie raczej się nie da...kiedyś odmówiłem ,to dostałem pismo z wezwaniem do udzielenia informacji poparte paragrafem , w którym mowa o obowiązku udzielania odpowiedzi na pytania dla potrzeb USt

You Shook Me All Night Long

Sadek    462

Nie chodzi o problem podania danych, tylko o rzekome losowanie.

Mi pani przysyła druk na e-mail, dzwoni w umówionym terminie i otrzymuje niezbędne dane.

"Cogito ergo sum"

GG 8872878

bezbarwny    53

Pewnie nie ma zadnego losowania , po prostu...wstydzą sie przyznać ,że przyjemnie im się z nami współpracuje :D

You Shook Me All Night Long

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się