Polecane posty

Cineek    8

Witam.

Mam pytanie, jak ustawić amortyzacje podnośnika w 6180, jak jadę np: z talerzówką, pługiem obrotowym. Widzę że jest tam kontrolka, ale pewnie trzeba zrobić jakąś kombinację pokręteł. Proszę o pomoc. Poniżej obrazek. Pozdrawiamehrj.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Masz jak byk przed twoją jedynką żółty przycisk amortyzacji, i nawet obrazek to ilustrujący, tylko nie każdy miał akumulator i nie we wszystkich daje się to aktywować, jak ci sie uda to zapali ci się ta malutka czerwona dioda w rogu sygnatury.


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cineek    8

Działa! Dzięki kolego, temat może sie przydać dla potomnych :)

Edytowano przez Cineek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slajders25    22

Dzisiaj się przyjrzałem temu przyciskowi. I mam pytanie czy tem przycisk wystaje ponad panel. Do tej pory myslałem że to jest tylko nadruk ale dzisiaj tam pomacałem i wyczułem że pod żółtą folią wyczówalny jest jakiś przycisk i jak go się naciśnie to robi klik, ale żadna kontrolka się nie zapala. Może jak kolega pisał trzeba te pokrętła odpowiednio ustawić. I jeszcze jedno czy ten akumulator hydrauliczny to taki metalowy balon po prawej stronie w okolicy schodka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Do amortyzacji nie ustawia się zadnych pokręteł. przecież wyżej ktoś napisał. Jeśli działa to włączasz i zapala się kontrolka i wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slajders25    22

Dzisiaj uruchomiłem amortyzator. Ze zdziwieniem zauważyłem że załącza się tylko w pozycji do podnoszenia. Do tej pory myślałem że taka amortyzacja jest potrzebna do transportu, Instrukcja natomiast mówi że w transporcie należy używać położenia środkowego w której to amortyzacja włączana guzikiem nie działa (tj. nie zapala się kontrolka). Czy może tą amortyzację włącza się podczas pracy w polu żeby np. zniwelować skutki szarpnięć na uwrociach. Mogłby ktoś rozjaśnic mi do czego tak naprawdę służy ta amortyzacja podnośnika ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

amortyzacja uaktywnia się tylko wtedy gdy naciśnięty jest przycisk podnoszenia, czyli właśnie do transportu, to w instrukcji jest inaczej, czyli jest tam błąd.

Do czego służy amortyzacja sam sobie odpowiedziałeś w przedostatnim zdaniu :P

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galoni    8

dokładnie jest tak jak pisze bOgdan i w mojej instrukcji też jest tak napisane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek3125    41

Odświeże temat.
Nabiłem amortyzator na 40 bar (tyle jest na nim napisane) i amortyzacja nadal nie działa. czy jest możliwość, że zaciął się elektrozawór? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil800    135

U mnie jak wcisne ten przycisk to szybko zapala sie kontrolka podnoszenia i opuszczania podnosnika i tak w kolko (podnosnik tez zaczyna szarpac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez tedek2
      Witam. Mam kolejny problem. Wolno dzialajacy podnośnik, tur oraz hydtaulika zewnetrzna. Olej zalany fusha stou 10w30 filtry oba zmienione. Cisnienie na turze 180. Co moze byc przyczyna? 
    • Przez marioc14
      Witam
      Jakiś czas temu zaczął wyciekać mi olej spod zaworu rozdzielczego ( ten pod siedzeniem) więc wymontowalem go I wymieniłem te nieszczęsne uszczelnienie ale po zamontowaniu zauważyłem że podnośnik nie ma siły podnosić cięższych maszyn sprawdziłem ciśnienie na pompie poprzez podpięcie manometry z tylu na kiper daje 15Mp ale po puszczeni dźwigni szybko spada ciśnienie z manometru tak jakby coś gdzieś przypuszczalo co może być przyczyną? Dodam że pionową rurkę z uszczelnieniami wymieniłem jakieś sugestie co może być przyczyną?
       
    • Przez Piotr2211
      Witam mam problem w ciągu mtz 82 chodzi o siłownik podnośnika w którym Niedziala powrót(wychodzi a nie wraca) jaka moze byc przyczyna ?
    • Przez adamkucharski_128298
      witam cieknie mi olej z tylnego podnośnika w deutz fahr 4.50,zuważyłem luz na tulejach i musze je wymienić,powiedzcie proszę jak sie do tego zabrac
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj