Zaloguj się, aby obserwować  
konrad1015

podajnik ślimakowy poziomy

Polecane posty

konrad1015    0

Witam.Mam zamiar zbudować mały podajnik ślimakowy żeby z kurnika (wysokość około 1m )mały ma 3x3 m2 ale mają taki podajnik będe mugł przerobić drzwi,i będe miał wszystko ułatwione ma tam być mały slilnik od pralki ,,,zostaje tylko mi do zrobienia taśma ,macie jakieś pomysły dugłość tej taśmy około 2m czyli całej 4 m z groszem ,za odp,dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

Napisz jeszcze raz o co Ci chodzi bo tego postu powyżej to nie idzie zrozumieć


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uss1002    6

Koledze chyba chodzi o mały podajnik taśmowy na który będzie podawała żmijka ale do końca też nie kumam tego postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad1015    0

pszepraszm pisałem w pośpiechu.To ma być podajnik mały żmijkowy żeby obornik odbierało z kurnika na teczke albo wózek długość taśmy jakieś 1,5m łacznie 3 m no bo góry i dół mam silnik ale brakuje mi taśmy i nie wiem jak to wykombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

To taśmowy czy żmijka?


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gambler    5

jak masz sasiadow co maja kombajny bizon moze ci oddadza łancuchy z podajnkow zbozowych i z tego mozesz zrobic podajnik tasmowy bardzo prosto i w miare tanio a kazdy to wymienia w bizonach odrazu bys dostał jakies zebatki zuzye oska grosze ze 3 deski i gotowe

 

albo szukaj po agromach pasa transmisyjnego tak z15- 20 cm szeroki i z tego zrob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez tata1
      Witam
       
      Kupiłem nowy czujnik poziomu paliwa do baku w 914 i jak testowałem "na sucho" to ruch pływaka pokrywał się z ruchem wskazówki, ale jak założyłem do baku to chodzi jak chce, najczęśniej na pełnym dochodzi do 2/3 a pozatym to najczęściej 1/3, gdzie szukac przyczyny?
    • Przez booster12
      Koledzy kupiłem Żmijke do zboża czerpakową i mam takie pytanie jak zrobić żeby ładować zboże w worki?? Czy może jest jakiś sortownik do zboża ??
    • Przez charles
      Proszę o opinie na temat przenośników slimakowych firmy dozamech. Konkretnie interesuje mnie żmijka o średnicy 130 mm i długości 6 m, z silnikiem 2,2 kW usytuowanym na górze. Proszę o opinie na temat łączenia na klamry przedłużających elementów środkowych, interesuje mnie, czy łaczniki są dość sztywne.
    • Przez grego
      Witam
       
      Czym w budowie ślimaka i rur różni się taki przenośnik od zwykłego? Zastanawiam się czy można taki zwykły przerobić na pionowy, dać większy silnik. Pewnie będzie miał mniejszą wydajność ale chyba powinno iść przecież żadnych cudów tam nie ma.
    • Przez eldoka
      Witam mam problem z podajnikiem kłosowym łańcuch strasznie się tłucze, napinałem go, ale nic nie pomaga może go popuścić..? dlaczeg sie tak tłucze... prosze o porady. Dodam że zębatki były wymnieniane łożysko na dole raczej ok na górze nie sprawdzałem. Co zrobić? Jak poprawnie powinien byc napiety łańcuch podajnika kłosowego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj