Zaloguj się, aby obserwować  
grzegorzw1971

kierownica 7245

Polecane posty

uss1002    6

jeśli jest już popękana i do niczego się nadaję może warto podgrzać gwint i powinna wyjść powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer7745    19

Co to za ściągacz że ani drgnie?

Ja bez ściągacza zdjąłem mocno uderzając od spodu na przemian lewa, prawa strona.


ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

popryskaj jakim PWD , CX czy czymś podobnym i niech postoi trochę , musi zejść innej możliwości nie ma


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroweres    6

Witam

Kierownica w zetorku jest osadzona na stożku i klinku. By ją zdjąć musisz zdemontować zatyczkę na środku kierownicy ( najlepiej podważyć śrubokrętem) później odkręcasz śrubę M19 i młotkiem z wyczuciem stukacz w gwint. Jeśli kierownica będzie bardzo "uparta" proponuję użyć ściągacza ale ten musi mieć długie wąsy by dostał niemal do wałka kierowniczego gdyż zbyt płytko osadzone wąsy spowodują tylko wyrywanie plastiku który pokrywa kierownicę


i życie toczy sie dalej.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak ciężko że bałem się że może coś urwę,albo czegoś jeszcze nie odbezpieczyłem.czy myślicie że dałoby się założyć ten wałek zamiast na klin na frezy?teraz są takie fajne kierownice miekie,niskie ale na frezy ,fajnie byłoby taką załozyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uss1002    6

my z kolegą założyliśmy od citroena do ursusa 1002 i też była na frezy i rozwierciliśmy frezy takim wiertłem jak średnica stożka i pilnikiem zrobiliśmy rowek i się trzyma do dziś i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pawelorebidas
      Kupiłem MF 3075 i mam w nim problem. Polega na tym, że jak się zagrzeje olej to ciężko chodzi kierownica, a jak jeszcze się daje faje np. podczas jazdy po asfalcie to już całkiem :lol: i wolniej działa tuz, ale tur chodzi bez zarzutów i nie wiem czy to jest wina pompy, czy samego orbitrolu.
    • Przez El_Chapo2812
      Witam, zamierzam kupić używanego Zetora 7745 lecz nie ma on zrobionej instalacji pneumatycznej, jest tylko kompresor.

      Orientuje sie ktoś z was jaki byłby kosz takiej całej instalacji?
    • Przez adikpl1
      Witam. Czy stosował ktoś wydajniejszą pompę hydrauliczną np. 42l/min zamiast standardowej 32l/min?
      Są dostępne różne wydajniejsze pompy z dedykacją dla Zetorów np. Hylmet http://sklep.hylmet.pl/pompa-hydrauliczna-wzmocniona-zetor-1070114610wal-premium-zawor-bezpieczenstwa-7011-4610-p-390.html
      albo waryński https://jacekmocny.pl/warynski-agro/ciagnik-rolniczy/pompy-hydrauliczne/w-70114610/pompa-hydrauliczna-5211-7745-wzmocniona-42lmin-zetor-warynski
      Może ktoś się podzielić spostrzeżeniami z eksploatacji tych pomp?
    • Przez Adek0505
      Witam. Tak jak w temacie szukam zetora 6045, 6245 lub 7245. Najlepiej jakby było to w Polsce południowej, co nie znaczy ze z każdej innej części kraju odrzucam propozycję.
       
      Pozdrawiam
    • Przez lajkzxc
      Witam. Czy zetor 7245 poradzi sobie z rozsiewaczem unia brzeg 1200.  800kg na spokojnie można rozsiewać.   Ale jeżeli zasypiemy pełną tonę?  O podrywanie przodu się nie boję ale czy tył ciągnika wytrzyma?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj