damianzb9613

Piszczy i świeci się kontrolka stop.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
izydor6280    1151

kolego, w ktorym miejscu jest to cos ze zdjecia?


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwin2    5

twoje zdjecie wiele nie oddaje ale popatrz sam izolacja jest stopiona .azwarcie moze spowodowac pozar ciagnika .zrob lepsze zdjecia to moze cos doradzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur1980    0

Witam

Odswierzam temat. Co to jest ze dalej piszczy i miga stop mimo ze jest nawet bez filtra powietrza plyny hamulcowe tez sa. Juz nie wiem co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzepaku1    10

u mnie w 155 54 jak zaciągnę hamulec ręczny to po włączeniu biegu piszczy nie wiem jak u ciebie ale może masz załączony-uszkodzony czujnik od hamulca ręcznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur1980    0

Dzięki kolego, sprawdzę ten czujnik. Jak zaciągne ręczny to kontrolka od recznego zaswieci się i jak opuszcze to gasnie, ale zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzepaku1    10

sprawdż czujnik filtra powietrza może się uskodził ,czy jest ładowanie, ciśnienie w silniku u kolegi teżbył ten problem zawsze po umyciu ciągnika a jak wszystko dobre wyschło po dwóch dniach było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur1980    0

Czujnik dobry , cisnienie też. Dzisiaj jak przekreciłem kluczyk to kontrolka stop mignęła tylko na dwie sekundy i więcej nie miga. Tak jest po kazdym przekręceniu kluczyka. Wcześniej migała.Zmieniłem nawet przekaxniki pod kierownicą ale dalej to samo. Już zgłupiałem, co to może być za cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151

kontrolka stop zapala się w kilku sytuacjach, zwykle z inną

opisz coś więcej, w jakich okolicznościach się to stało, czy coś było robione


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstanty    1

Jeśli kontrolka STOP świeci się bez pozostałych kontrolek takich jak hamulec, ładowanie itp to sprawdź jeszcze czujnik temperatury silnika. Może mieć, 2 wyjścia jeden na wskaźniki a drugi pod kontrolkę STOP. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez michalnh
      Witam,
      Wiem, że temat był już poruszany ale nie znalazłem odpowiedniej sytuacji do mojego przypadku, mianowicie JD przed remontem skrzyni po rozgrzaniu rozłanczał jazde w przód paliła się kontrolka czerwona od ciśnienia oleju w skrzyni i czerwony wykrzyknik, rewers wskakiwał na N ponowne załanczanie raz przynosiło skutek raz nie, ciągnik raz jezdził na wysokich obrtotach raz nie. Do tyłu ciągnik jeździ normalnie na kazdym biegu, ale do przodu nie chce. Po remocie skrzyni dodam kompletnym remoncie sytuacja jest taka sama, równiez po rozgrzaniu dzieje się tak samo. Czy ktoś miał taki przypadek i może podpowiedziec co to ? Skrzynia, ciśnienia, oleje, filtry, kosze rewersu, tarczki są ok. Z góry dzięki na każdą odpowiedź.
    • Przez Tomekaszczyk
      Witam pacjent landini vision 100 z 2010 roku ehr czasem nie działa jest martwy nie podnosi i nie opuszcza miga dioda 5x i potem 1x i tak cały czas kod błędu 51 lub 15 niewiem jak to czytać, są takie dni ze działa bez problemu,ktos coś pomoże,moze nr telefonu to zadzwonie
    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam DF Agrofarm 140 GS i jest w nim taki znaczek ciągnika z dwoma strzałkami i symbolem % . a na dole numer,  ktoś wiec co to oznacza ? . dodaje zdjęcie w załączniku .

    • Przez stasek663
      Witam  
      Pacjent 6100 sprawa wygląda tak że traktor portal kilka dni na mrozie A gdy chcialem go zapalić świeci się tylko kontrolka akumulatora(traktor przekręci raz i koniec ) ladowalem akumulator,próbowałem z prostownikem z rozruchem i dalej nic..rozrusznik sprawdzony na innym akumulatorze to samo tez zakręcić tylko raz..
      Kontrolka pomarańczowa akumulator 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj