Skocz do zawartości
damianzb9613

Piszczy i świeci się kontrolka stop.

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

erwin2    4

twoje zdjecie wiele nie oddaje ale popatrz sam izolacja jest stopiona .azwarcie moze spowodowac pozar ciagnika .zrob lepsze zdjecia to moze cos doradzimy

artur1980    0

Witam

Odswierzam temat. Co to jest ze dalej piszczy i miga stop mimo ze jest nawet bez filtra powietrza plyny hamulcowe tez sa. Juz nie wiem co jest.

grzepaku1    8

u mnie w 155 54 jak zaciągnę hamulec ręczny to po włączeniu biegu piszczy nie wiem jak u ciebie ale może masz załączony-uszkodzony czujnik od hamulca ręcznego

artur1980    0

Dzięki kolego, sprawdzę ten czujnik. Jak zaciągne ręczny to kontrolka od recznego zaswieci się i jak opuszcze to gasnie, ale zobaczę.

grzepaku1    8

sprawdż czujnik filtra powietrza może się uskodził ,czy jest ładowanie, ciśnienie w silniku u kolegi teżbył ten problem zawsze po umyciu ciągnika a jak wszystko dobre wyschło po dwóch dniach było ok.

artur1980    0

Czujnik dobry , cisnienie też. Dzisiaj jak przekreciłem kluczyk to kontrolka stop mignęła tylko na dwie sekundy i więcej nie miga. Tak jest po kazdym przekręceniu kluczyka. Wcześniej migała.Zmieniłem nawet przekaxniki pod kierownicą ale dalej to samo. Już zgłupiałem, co to może być za cudo.

izydor6280    464

kontrolka stop zapala się w kilku sytuacjach, zwykle z inną

opisz coś więcej, w jakich okolicznościach się to stało, czy coś było robione

Konstanty    1

Jeśli kontrolka STOP świeci się bez pozostałych kontrolek takich jak hamulec, ładowanie itp to sprawdź jeszcze czujnik temperatury silnika. Może mieć, 2 wyjścia jeden na wskaźniki a drugi pod kontrolkę STOP. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się