Zaloguj się, aby obserwować  
Grzegorz88

Ciągnik powyżej 300 km!

Polecane posty

Grzegorz88    1

Witam,

 

Interesują mnie ciągniki rolnicze o mocy powyżej 300 koni mechanicznych. Jestem ciekaw waszych opinii i doświadczeń. Mile widziane posty użytkowników takich maszyn.

 

P.S. Proszę o nieumieszczanie komentarzy typu: " Ciągnik X jest najlepszy, bo tak" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pect0r    19

Ja piernicze...

''Jestem ciekaw'' = To se kur*a weź prospekty pooglądaj powyżej 300 koni

 

Fendt 9**,JD 8***,MF 8***,NH T8**,Case Magnum 3***,Valtra S,

 

Najlepiej tu raczej Fendt i JD wypadną,NH i Case to to samo,Valtra i MF to też to samo :)

 

Można by poszukać jeszcze innych marek


Witam Wszystkich odwiedzających mój kanał :) Nazywam się Szymon,mam 15 lat i od małego interesuję się rolnictwem :) Nie mam niestety swojego gospodarstwa,ale znam wielu gospodarzy więc gdzie nie gdzie mogę jechać sobie pojeździć,porozmawiać ponagrywać :) Zapraszam na mój kanał na You Tube >>> Pect0r <<<< Zapewniam że będą się tam pojawiać nowe filmy :) Pozdrawiam Wszystkich AgroFotowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    837

w pobliskim przedsiębiorstwie mają john deere 8430 i 8320 i kilka mniejszych chyba 6320, 6930 i 2 claasy coś koło 200km i powyżej 200. Pracują na 4000 ha. Te dwa pierwsze 2 lata temu miały coś koło 11 tys godzin zrobione, teraz pewnie mają z 14-15. Chodzą z pługami 5 i 7 obrotowymi. Agregatami uprawowymi 8 metrów, maszynami do formowania redlin do zasiewu marchewki, głęboszuja. 8430 jest chyba z 2007 roku o ile dobrze pamiętam z rozmowy z kolegą traktorzystą. Po gwarancji oleje sami wymieniają, jedynie chyba 2 razy serwis był skrzynię skalibrować, a tak to 24/24 w polu, tylko kierowcy się zmieniają, a jak jest luźniej to po 10-12 godzin robią.

Edytowano przez koniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1283

Osoba poszukująca takiego ciągnika powinna mieć doświadczenie już z różnymi markami, lata doświadczeń same wysuwają wnioski, a Twój post jest niestety tylko i wyłącznie zaśmiecaniem forum, chcąc sie wyróżnić zawyżyłeś jedynie moc ciągnika, bo większość szuka czegoś do 100 KM, brawa za oryginalność;] Nie podałeś nawet żadnych szczegółów ani specyfikacji zadań jakie ciągnik miałby wykonywać, bezsens...

Edytowano przez yahooo777

KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    837

w sumie kolega wyżej ma racje, bo tak naprawdę nie wiadomo do czego będzie służył Ci ciągnik o tej mocy, czy do ciężkich prac czy może do oprysków lub transportu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

300KM do opryków? Cysterne z tylu bedzie ciągał?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1283

Możliwe że taki ma plan, w każdym bądź razie poważna osoba nie formułuje tematu w taki sposób jak tu obecny autor, więc sorry very ale to jeden z kolejnych tematów do zamknięcia;]

Do autora tematu-nie wysyłaj do mnie prywatnych wiadomości bo tego sobie nie życzę. Ja swoje argumenty uzasadniam, Ty średnio. Skoro Ty masz prawo do zakładania bzdetnych tematów, równie dobrze ja mam prawo do ich krytyki. Skoro masz tyle doświadczeń o jakich napisałeś mi w wiadomości prosze bardzo-podziel sie nimi z nami, równie dobrze napisz coś o swoim gospodarstwie i wstaw jakieś zdjęcia żebyśmy mogli podziwiać to cudo, wiele nie wymagam prawda? Co do forum-nie jestem nikim znaczącym bo tylko zwykłym użytkownikiem, ale nie zapominaj, forum z całą rzeszą adminów nie istnieje, to userzy kształtują w dużej mierze ten portal, tyle ode mnie Panie URAŻONY

Edytowano przez yahooo777

KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz88    1

"Ja swoje argumenty uzasadniam, Ty średnio" - nie ustosunkowałeś się merytorycznie do niczego, co Ci napisałem, więc daruj sobie takie komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj