Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Grzegorz88

Ciągnik powyżej 300 km!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Grzegorz88    1

Witam,

Interesują mnie ciągniki rolnicze o mocy powyżej 300 koni mechanicznych. Jestem ciekaw waszych opinii i doświadczeń. Mile widziane posty użytkowników takich maszyn.

P.S. Proszę o nieumieszczanie komentarzy typu: " Ciągnik X jest najlepszy, bo tak" ;)

Pect0r    19

Ja piernicze...

''Jestem ciekaw'' = To se kur*a weź prospekty pooglądaj powyżej 300 koni

Fendt 9**,JD 8***,MF 8***,NH T8**,Case Magnum 3***,Valtra S,

Najlepiej tu raczej Fendt i JD wypadną,NH i Case to to samo,Valtra i MF to też to samo :)

Można by poszukać jeszcze innych marek

Witam Wszystkich odwiedzających mój kanał :) Nazywam się Szymon,mam 15 lat i od małego interesuję się rolnictwem :) Nie mam niestety swojego gospodarstwa,ale znam wielu gospodarzy więc gdzie nie gdzie mogę jechać sobie pojeździć,porozmawiać ponagrywać :) Zapraszam na mój kanał na You Tube >>> Pect0r <<<< Zapewniam że będą się tam pojawiać nowe filmy :) Pozdrawiam Wszystkich AgroFotowiczów :)

koniu    190

w pobliskim przedsiębiorstwie mają john deere 8430 i 8320 i kilka mniejszych chyba 6320, 6930 i 2 claasy coś koło 200km i powyżej 200. Pracują na 4000 ha. Te dwa pierwsze 2 lata temu miały coś koło 11 tys godzin zrobione, teraz pewnie mają z 14-15. Chodzą z pługami 5 i 7 obrotowymi. Agregatami uprawowymi 8 metrów, maszynami do formowania redlin do zasiewu marchewki, głęboszuja. 8430 jest chyba z 2007 roku o ile dobrze pamiętam z rozmowy z kolegą traktorzystą. Po gwarancji oleje sami wymieniają, jedynie chyba 2 razy serwis był skrzynię skalibrować, a tak to 24/24 w polu, tylko kierowcy się zmieniają, a jak jest luźniej to po 10-12 godzin robią.

Edytowano przez koniu

Wiadomość z agroFakt.pl

yahooo777    723

Osoba poszukująca takiego ciągnika powinna mieć doświadczenie już z różnymi markami, lata doświadczeń same wysuwają wnioski, a Twój post jest niestety tylko i wyłącznie zaśmiecaniem forum, chcąc sie wyróżnić zawyżyłeś jedynie moc ciągnika, bo większość szuka czegoś do 100 KM, brawa za oryginalność;] Nie podałeś nawet żadnych szczegółów ani specyfikacji zadań jakie ciągnik miałby wykonywać, bezsens...

Edytowano przez yahooo777

KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

koniu    190

w sumie kolega wyżej ma racje, bo tak naprawdę nie wiadomo do czego będzie służył Ci ciągnik o tej mocy, czy do ciężkich prac czy może do oprysków lub transportu...

300KM do opryków? Cysterne z tylu bedzie ciągał?

sprzedam

opony 420/70r24    www.olx.pl/oferta/opony-420-70r24-zam-14-9-r24-480-65r24-CID757-IDtMf7z.html

Opryskiwacz Pilmet 2000 

www.olx.pl/oferta/pilmet-2018-2000l-opryskiwacz-nie-hardi-ray-berthoud-krukowiak-CID757-IDuVhk9.html

yahooo777    723

Możliwe że taki ma plan, w każdym bądź razie poważna osoba nie formułuje tematu w taki sposób jak tu obecny autor, więc sorry very ale to jeden z kolejnych tematów do zamknięcia;]

Do autora tematu-nie wysyłaj do mnie prywatnych wiadomości bo tego sobie nie życzę. Ja swoje argumenty uzasadniam, Ty średnio. Skoro Ty masz prawo do zakładania bzdetnych tematów, równie dobrze ja mam prawo do ich krytyki. Skoro masz tyle doświadczeń o jakich napisałeś mi w wiadomości prosze bardzo-podziel sie nimi z nami, równie dobrze napisz coś o swoim gospodarstwie i wstaw jakieś zdjęcia żebyśmy mogli podziwiać to cudo, wiele nie wymagam prawda? Co do forum-nie jestem nikim znaczącym bo tylko zwykłym użytkownikiem, ale nie zapominaj, forum z całą rzeszą adminów nie istnieje, to userzy kształtują w dużej mierze ten portal, tyle ode mnie Panie URAŻONY

Edytowano przez yahooo777

KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Grzegorz88    1

"Ja swoje argumenty uzasadniam, Ty średnio" - nie ustosunkowałeś się merytorycznie do niczego, co Ci napisałem, więc daruj sobie takie komentarze.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kamilos1619
      Witam
      Poszukuję ciągnika rolniczego do 2,4 m wysokości, ze względu na wjazd do obory. Ciągnik agregatowany będzie z paszowozem.
    • Przez kamilos1619
      Witam
      Poszukuję ciągnika rolniczego do 2,4 m wysokości, ze względu na wjazd do obory. Ciągnik agregatowany będzie z paszowozem.
    • Przez tropt
      Witam, przejdę od razu do konkretów, Gospodarstwo 60 ha - ok 20 ha ziemniaka i 40 zboża, parę lat temu kupiony nowy JD 130M wraz z osprzętem do ciężkich, głównych prac, do pomocy ma 2 x 360 i tu jest problem, więcej czasu spędzam na tych c 360 niż na JD który robi wszystkie możliwe prace, szukam traktora głownie do opryskiwacza, sadzarki, obsypnika i ewentualnie kombajnu - potrzebny jest też ładowacz, ewentualnie jako pomocnik przy uprawkach - i tutaj są dwie opcje :
      1. szukać traktora ok 120 KM który na wąskich kołach obrobi ziemniaki i ewentualnie pomoże przy siewach, uprawkach
      2. szukać traktora ok 90 KM typowo pod ziemniaki. 
      Dodam że docelowo chcę uprawiać ok 100 ha. Które rozwiązanie byście polecali ? dodam że liczę się na ten moment z pieniędzmi - cały sprzęt i zaplecze ( magazyny ) rozwijane na kredyt - przejęte małe gospodarstwo. Z tego powodu na ciągnik nie mogę przeznaczyć więcej niż 100 tys. a chciał bym mniej bo i maszyn trzeba dokupić. Najbardziej przekonuje mnie JD ze względu na niezawodność, jednak używane są jedne z droższych na rynku, zastanawiam się nad jakimś kompromisam - niezawodność / cena. Co polecicie ? 
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez disel16v
      Witam . Poszukuje ciągnika na areał około 15 ha . W przyszłości może więcej . Obecnie pracuje na zetorze 7211 i Ursusie 3P . Sprzęt wysłużony i potrzebuje czegoś mocniejszego do orki  głownie , agregatu , transportu zboża i cięższych prac . Budżet to 100 tyś a moc to około 120-130 koni . Co polecacie ? W grę wchodzą tez nowe ale słabsze sprzęty aczkolwiek boje się serwisowania i kosztów z tym związanych. Celowałem w MF bądź nowego ursusa ale nie sugerujcie sie tym ... Sam juz nie wiem . 
    • Przez rafix255
      Wtajcie forumowicz nie wiem dokładnie czy jest taki temat ale dokładnie chodzi mi o Deutz Fahra serii 4E następcę Agroluxa. Chodzi mi po głowie zakup tego ciagnika bez kabiny z ładowaczem czołowym. Mam wszystkiego lekko ponad 30ha Case 4220 z ładowaczem i New Hollanda TD5 105 i taki mały zwinny ciagnik do kosiarki zgrabarki siewnika by mi podpasował i pytanie czy warto pchać sie w taka inwestycję. Nieraz jest tak ze 1 ciągnika mi brakuje a ten byłby też cały czas to pykania w obejsciu kiszonki itp. Czy sobie odpuscic i isć w New Holland T4S/Farmalla A. Wszystko są 3 cyl a te 3 (2) marki są najuczciwsze cenowo. W deutzu nie chce kabiny bo widzaiłem ta Naglaka w kielcach to wręcz odstrasza do zakupu bynajmniej mnie. Co sądzicie. Za porady będę wdzieczny

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.