Zaloguj się, aby obserwować  
tuda1

Problem z wałkiem J6810

Polecane posty

tuda1    0

Witam mam problem z wałkiem odbioru mocy. Po włączenie wałek kręci się przez około15-20 min i przestaje działać bez względu na to czy dziwignia jest na 500 czy na 1000obr. Może ktoś miał podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MateuszG100    0

Witam kolego ja mam JD6400 miałem raz problem z wom-em podczas pracy z redliniarką wyłączył się podczas pracy i nie mozna było go włączyć na żadnej prędkości 540/540E/1000 i dzwoniłem do serwisanta polecił wyczyścić elektrozawórod womu z brudu zrobiłem to i odrazu wszystko było dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuda1    0

Witam kolego ja mam JD6400 miałem raz problem z wom-em podczas pracy z redliniarką wyłączył się podczas pracy i nie mozna było go włączyć na żadnej prędkości 540/540E/1000 i dzwoniłem do serwisanta polecił wyczyścić elektrozawórod womu z brudu zrobiłem to i odrazu wszystko było dobrze .

 

Już to robiłem i nic nie dało. Dziwne jest to że postoi kilkanaście godzin i znowu działa kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MateuszG100    0

To może zamień całe elektrozawory np. weż od przedniego napędu jest taki sam a jeśli nie pomoże to już nie wiem . . . Jak to rozgryziesz to daj znać bo jestem ciekawy co tam się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez masiew
      mam MTZ-a z 80 roku. mam problem z przekażnikiem. nie mogę go włączyć. odkręciłem ztyłu ten dekiej z końcówką WOM bo myślałem że rozsypały się wałeczki zabezpieczające ale okazało się że wałek wychodzący ze skrzyni obraca się swobodnie. jaka może być przyczyna? może ma ktoś schemat WOM-u ? bardzo proszę o pomoc
    • Przez robi57362
      witam od niedewna posiadam mtz 82 z 99 roku, dzisiaj chcialem podlaczyc go do kosiarki rotacyjnej wszystko było ok dopuki nie trzeba było właczyc womu nie mozna go wlaczyc wogole zgrzyka i trzeszczy jak chce go wlaczyc a odlaczylem go od kosiarki i bez niczego wlaczylem i po malym zgrzycie wlaczyl sie . Wlaczylem walek na zgaszonym silniku odpalilem i chodzilo normalnie ale nie bebe gasil go przy karzdum wlaczaniu.Prosze o szybka odpowiedz co morze byc przyczyna.Z gory dziekuje.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj