Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Sulky DPX 1003

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam Wszystkich

Od pewnego czasu szukam w internecie, sklepach internetowych, aukcjach części do rozsiewacza SULKY DPX 1003. Dokładnie chodzi mi o plastikową osłonę która znajduję się przy mieszadle oraz gumowe mieszki nigdzie nie mogę tego poszukać może wiecie gdzie to dostane? Dodaję link do zdjęcia na którym widać taką osłonkę oraz kawałek uszkodzonego gumowego mieszka http://ads-img.cdn.mbdsrv.com/3_3115_2930252_8/sulky-dpx-magnum.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dziękuje bardzo za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez marcin80wlkp
      Czy może mi ktoś powiedzieć jak zrobić próbę kręconą do 3 metrowego Sulky GC Tramlines?Ile razy kręcić korbą i przez ile pomnożyć.Dodam, że to stary siewnik o rozmiarze kół 185/70/14
    • Przez TheForterra125
      Który siewnik wybrać? Który będzie lepszy?
      Będzie on pracował z Zetorem Forterrom 125. Siewniki mają 3 m szerokości.
      Proszę o opinie tych maszyn
    • Przez TheForterra125
      Witam szukam siewnika 3m do Zetora Forterry 125
      Interesują mnie takie jak pottinger Vitasem 302 A, Sulky TRAMLINE CE lub inne.
      Macie jakieś inne propozycje ?
    • Przez Bartek72511
      Witam Panowie. Kupiłem taki właśnie rozsiewacz do nawozu. Sezon się zbliża a ja mam mały problem, a dokładnie z ustawieniem wysiewu. Znalazłem niby tabele po angielsku, i np. UREA to mocznik ale są tam 3 rodzaje, o gęstości nasypowej zbliżonej, ale każdy ma inne ustawienia. I mój problem polega na tym który jest właściwe do polskiego mocznika. Potrzebuje dokładnie wysiewu do mocznika, saletry, kizerytu, soli potasowej , i polifoski 6. Ma ktoś sprawdzone tabele lub swoje wyliczenia ? Bardzo prosze o pomoc i z góry dziękuję
    • Przez ewenement
      Witam.
      Panowie potrzebuje tabeli to rozsiewacza Sulky DPX Prima 1500 z 2001r. Mam aplikacje i tabele ze strony sulky ale wszedzie sa niemieckie nawozy, posiada ktoś moze jakieś namiary albo z doswiadczenia wie jak ustawić na saletre,prosan itp?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj