Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
grzesiekk87    1

denzel, dałeś wełne między krokwy i czym to jeszcze masz podbite? u siebie tez chce zrobic z welny i mysle nad tym czym ją podbić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Ja bym radził panel plastikowy ,oczywiście z dylatacją aby wełna nie nasiąkała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

wełna jest miedzy krokwiami folia paroizolacyjna listwy do krokwi(np kontr łaty) i na to płyta laminowana jak dobrze pamiętam to 8mm lub12mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Tak tak kontrłata i do tego płyta laminowana haha ,ot koledze doradzasz to że Ty masz straty to nie znaczy że inni mają iść za toba .Kontrłata grubości 25mm +płyta 8mm na kozłach co min.80cm ,to się wszystko po roku powygina ,tym bardziej że wilgoć  ,lepiej dobrze sobie przypomni co tam masz zamontowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekk87    1

a mozesz pokazać jak wygląda ta płyta? i jej koszt m2?

Tomasz czyli twierdzisz ze musi byc cos bardziej sztywnego, zeby wełna nie opadła?

Edytowano przez grzesiekk87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

kontrłata jest przykręcana wkretami w poprzek kozłów co 30cm a płyta gęsto wkrętami do kontrłat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Płyta laminowana nie lubi wilgoci ,na łaczach i nie tylko sie rozwarstwia i nie wierze że sie to nie pouginało 

Grzesiek welna powinna i tak byc zamocowana tak aby nie dotykała bezpośrednio podbitki ,a sam stelarz na kontrłatach nie jest zły w przypadku panela (błazeri plastykowej ) o której pisalem ,poniewaz ona nie wiele waży ,w porównaniu z plyta .Ponadto każda klapka owego panela jest pusta w srodku co dodatkowo izoluje wełne ,kolejny plus to mycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomall1991    1

U znajomego płyta laminowana zaczęła się rozwarstwiać i powstały małe fałdy 

Edytowano przez ziomall1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Gąsiorek777
      Witam,
      Orientuje się ktoś może jaki może być koszt +/- wylania fundamentów "basenu" pod chlewnię na rusztach, może ktoś ostatnio budował chociaż zdaję sobie sprawę że teraz cięzki czas na takie inwestycje. 
      Wymiary 40mx20m głębokość 0,8m/1m
    • Przez Kubos43
      Planuje modernizacje budynku, 4 pomieszczenia o łącznym wymiarze 16x8 metra podzielone po równo co daje 4x8 chce zaadaptować do chodowli świń. 
      Początkowo planowałem zrobić to w systemie głębokiej ściółki jednak teraz bardziej schylam się ku rusztom betonowym, murki i posadzki i tak muszę wykonać a mam możliwość pójścia w górę bo do stropu ponad 3 metry. 

      chciałbym zrobić  wanny pod każdym pomieszczeniem osobno i tak żeby wystarczyło na cały tucz od 20 kilogramów. 
       
      czy wystarczą wanny z posadzką i ściankami murowanymi z bloczka?
      Jak to wszystko uszczelnić żeby gnojowica nie rozprzestrzeniała się poza wannę? 
      czy 1 metr głębokości wystarczy? 
    • Przez Rolnikk19
      Część. Mam pytanie czy ma ktoś okna typowo inwentarskie (zdj)?Chodzi mi głównie opinię o ich jakości i wytrzymałości(pękanie,powinien koloru). Pozdrawiam



    • Przez luki02165
      Witam 
      Orientuje się ktos jaki jest koszt postawienia chlewni na 50 sztuk loch wraz z tuczarnia Wszystko w jednym budynku i pełnym wyposażeniem?
      Pozdrawiam 
    • Przez Macias2901
      Witam mam pytanie czy ktoś wie ile jaki jest koszt budowy chlewni na 100loch w cyklu otwartym 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj