Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
agrofoto

Zdrowe racice = wysoka wydajność. Zaproszenie na czat.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez piterq1991
      Witam!

Czy jest możliwość aby w MF 3080 zwiększyć przepływ oleju na podnośnik?
      Chodzi mi o to, że chcę aby szybciej podnosił(pompa jest nowa założona). Jak jadę z maszyną w polu to zanim zdąży podnieść to ciągnik już zakopany. Siłę ma, bo podnosi wszystko bez problemu na wolnych obrotach, ale chodzi, żeby szybciej to robił. U znajomego w NH tak było, że wydajność miał zmniejszoną i w serwisie bez problemu od ręki mu to zwiększyli i zdecydowanie szybciej podnosił. Gdzieś kiedyś na forum coś czytałem, że w MF też tak jest. Czy to prawda? Jak to zrobić jeśli jest taka możliwość?

Pozdrawiam
    • Przez ghanew
      Mam pytanie dotyczące pmpy hydrauliczne 11+8 (cm3/obr) firmy bosch 510 465 321 - jaki może być jej udźwig ??
    • Przez PatrykCichy
      Witam, kilka lat temu zakupiłem Zetora 7745 Turbo, Anglik, pompa pod maską. Po tych paru latach pompa strasznie osłabła. . Widzialem cos na Słowackich forach, lecz na Polskich zaledwie jeden temat z którego nic nie wywnioskowałem.  Teraz pytanie. Co wiecie na temat tej pompy? Marzocchi 2BK4S22. Miał ktoś styczność? Jaka wydajność? Jeżeli wymienić na nową, również pod maskę to jaka cena? Opłaca się wrócić do pompy wewnątrz silnika? Proszę o pomoc. Pozdrawiam
    • Przez sebastiano10
      Witam mam bizona 5056 wiecie może jak gu ustawić z jaką prędkością i na jakim biegu jechać i jaka jest wydajność.
    • Przez AgroRolnikŚląskiTeam
      Drodzy Agrofotowicze i rolnicy doradzicie mi jaką zachodnia używaną dmuchawę musiałbym kupić do zboża żebym w miarę sprawnie rozładował przyczepę 6t ? 
      Na ogłoszeniach widuję różne , przeważnie od 2,2 kW do 7,5 kW z jakimiś dozownikami i którą wybrać w miarę rozsądnych pieniądzach ? zboża pod dmuchawę mam nie dużo z 12 t owsa 15 t  pszenicy i 10 t jęczmienia a resztę to żmijką i prosto z przyczepy , dotychczas pożyczałem dmuchawę tłoczącą NEURO 2,2 kW ale 6 t zboża to około 1,5 h do 2 h roboty jest i to mnie nie satysfakcjonuję. 
      Budżet to tak do końca nie jest określony około 3 tyś . 
      Zachęcam do dyskusji      
            Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.