Zaloguj się, aby obserwować  
Gość adrian

Ładowarka New Holland wymiana oleju hydraulicznego

Polecane posty

Gość adrian   
Gość adrian

Witam. Posiadam ładowarke teleskopową New Holland LM 435A i szykuje mi sie wymiana oleju hydraulicznego, serwis chce za sam olej i filtr 1900 zł, zastanawiam sie czy można było by zalac go jakimś innym tańszyn np LH 46 bo ma praktycznie takie same parametry. W ten sposób zaoszczedze ok 500 zł tylko zeby nie okazała sie pozorna oszczędność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebel21    22

a ile mth masz juz nastukane wiesz mysle ze nie ma co przepłacac w serwisie mi sie szykuje w weidemanie wymiana silnikowego oleju i tez chyba na własna reke wymienie bo wiadomo jak to serwis zarabia sporo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian   
Gość adrian

no własnie nastukane jest ponad 4tyś wiec nie wiem czy to duzo czy mało, serwis zaleca co 2 tyś wymiane ale w moim przypadku nalezało by wymieniac co roku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj oj oj niesadze aby serwis zalewał olej hydro hl 46 napewno nie 46 to owszem zagadza sie ale hl to nie jesli juz to hv albo hlp a to naprawdę inna półka towaru no i jakosc niesadze aby producent zapisła gdziekolwiek ze hl moze byc ,,,, znaczy chodzic bedzie ale to to samo co wsuwać kartofle same tez sie najjesz ale nie ma ,, to jak dobry schabowy conie ,,czujesz rożnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian   
Gość adrian

tak niestety mysiałem, szkoda równiez pompy wiec nie pozostaje nic innego jak dogadac sie z serwisem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie musisz dogadywać sie serwisem poprostu kup olej hydrauliczny w hurtowni HV 46 zalej go i smigaj bezstresowo nie tylko serwisy maja taki olej bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez mastid
      Witam 

      Jestem posiadaczem ładowarki New Holland LM 430, dzisiaj pojawił się problem, a mianowicie ładowarka po odpaleniu słabo podnosiła teleskop do góry, nawet zwiększając obroty silnika robiła to w takim samym powolnym tempie i na dodatek na wyższych obrotach taki wydawał głos jakby pompa na pusto pracowała (bez obciążenia/bez oleju), ale prędkość wysuwu teleskopu była normalna co mnie zaskoczyło. Po czym zauważyłem że koła słabo reagują na obroty kierownicy, tzn. o bardzo mały kąt się obracają. 

      W pierwszej kolejności sprawdziłem:
      -poziom oleju hydraulicznego - okazało się że było jego brak, więc dolałem 20l i już zapełniło się okienko w "korku inspekcyjnym".
      -po dolaniu oleju zauważyłem czerwoną kontrolę z trybem na desce rozdzielczej (domyślam się że jest to kontrolka od ciśnienia oleju lub poziomu oleju) i po odpaleniu podniosła trochę szybciej teleskop ale wraz nie było to samo co powinno być normalnie (kontrola na chwilę zgasła i znowu się zapaliła)
      -następnie zauważyłem że nie działa rewers, tzn. ładowarka do przodu ani do tyłu nie zaczyna się poruszać.

      I teraz po tym moim skrócie opowieść... Proszę Was o pomoc i udzielenie odpowiedzi na następujące pytania:
      -Gdzie mogę znaleźć filtr od oleju hydrauliki?
      -Od czego zacząć sprawdzanie... ? Dodam że dzień wcześniej ładowarka normalnie pracowała. Od kiedy ją mam delikatnie tylni most się pocił/delikatnie kapie ale myślę że to gdzieś z siłownika... i mam nadzieję że to nie doprowadziło do uszkodzenia pompy...

      Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc, bo obecnie ładowarka stoi w jednym miejscu i nic z nią nie mogę zrobić !
    • Przez CaseBizon
      Witam co może być przyczyną tego że na komputerze pokazuje że jest otwarta klapa Ale czasami jest dobrze? Przez to zaczyna wcześniej owijac siatka. Który czujnik jest za to odpowiedzialny? Drugim moim problemem jest to że prasa nie liczy wszystkich bel, dzieje się tak jakoś rok po kupnie. Kupiliśmy ja nowa.
    • Gość
      Przez Gość
      witam, ile w przybliżeniu kosztuje wystrojenie kombajnu new Holland do koszenia kukurydzy? heder, sita itd
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj