Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
adrian

Ładowarka New Holland wymiana oleju hydraulicznego

Polecane posty

adrian    31

Witam. Posiadam ładowarke teleskopową New Holland LM 435A i szykuje mi sie wymiana oleju hydraulicznego, serwis chce za sam olej i filtr 1900 zł, zastanawiam sie czy można było by zalac go jakimś innym tańszyn np LH 46 bo ma praktycznie takie same parametry. W ten sposób zaoszczedze ok 500 zł tylko zeby nie okazała sie pozorna oszczędność...

Rebel21    22

a ile mth masz juz nastukane wiesz mysle ze nie ma co przepłacac w serwisie mi sie szykuje w weidemanie wymiana silnikowego oleju i tez chyba na własna reke wymienie bo wiadomo jak to serwis zarabia sporo:))

adrian    31

no własnie nastukane jest ponad 4tyś wiec nie wiem czy to duzo czy mało, serwis zaleca co 2 tyś wymiane ale w moim przypadku nalezało by wymieniac co roku:P

Wiadomość z agroFakt.pl

oj oj oj niesadze aby serwis zalewał olej hydro hl 46 napewno nie 46 to owszem zagadza sie ale hl to nie jesli juz to hv albo hlp a to naprawdę inna półka towaru no i jakosc niesadze aby producent zapisła gdziekolwiek ze hl moze byc ,,,, znaczy chodzic bedzie ale to to samo co wsuwać kartofle same tez sie najjesz ale nie ma ,, to jak dobry schabowy conie ,,czujesz rożnicę

adrian    31

tak niestety mysiałem, szkoda równiez pompy wiec nie pozostaje nic innego jak dogadac sie z serwisem:(

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez antoniekek
      Witajcie, postawiłem na noc  ciagnik Renault  651 na delikatnym spadzie terenu. Przodem niżej.
      Rano pod ciągnikiem była plama oleju, kapie po zawleczce za misą olejowa tak jakby pod  sprzęgłem, tak jak na zdjęciach. Pierwszy raz widzę tam olej. Jakieś pomysły jaka może być przyczyna wycieku? Po przestawieniu ciągnika na równy teren kąpanie ustało.

• Przez center
      Hey,
      Kto mi podpowie skąd ten wyciek w zetorze 7211?  czy to olej czy płyn ? pod ciągnikiem na kapane.  Ubywa mi płynu hamulcowego ale prawy cylinderek nowy i przewód reszta sucho, lewy przewód suchy... Pod spodem  prawa strona skrzyni mokra i spód. miedzy mostem a skrzynią.. z góry dekiel suchy, tylko dołek  przy dźwigniach terenowe szosowe mokry. Czy może to cieknąć z dźwigienek bo jest na nich luz ?

Pozdrawiam!

• Przez jarek555
      Witajcie! 
      W internecie znalazłem informację, że w 80tkach były stosowane dwa rodzaje zegarów ciśnienia oleju
      Mechaniczny:

I elektryczny:

Moje pytanie tyczy się tego drugiego, mianowicie: jaki czujnik z nim współpracuje (i jaki gwint ma) ?
    • Przez kamil5421
      Witam. Potrzebuje informacji ile Oleju wchodzi do silnika w Ciągniku Claas Ares 836 z 2005r . silnik Jonh Deere  model 6068
    • Przez Sokol2
      Witam, kilka lat temu kupilem nowy rozrzutnik metal fachu 10t z hamulcami hydraulicznymi poniewaz posiadałem wtedy mf 3080 bez pneumatyki... dopłaciłem za te hamulce cos ok 2500zł (tak faktycznie to sie zastanawiam za co ta dopłata)... fregusona sprzedałem kupiłem nht5 z pneumatyka a rozrzutnik został  z hydraulicznymi... Jak tanio rozwiązac ten problem bo bez hamulcy przy takim obciażeniu to na górach nie ciekawie... zastanawiam sie czy można podłaczyć te hamulce normalnie do traktora pod wyjscie na hydraulike i w razie czego wajchą zachamować?? Czy idzie to jakoś tanio przerobić na pneumatyke czy trzeba cały zestaw kupowac?? A może ktos chciał by sie zamienic na takie hamulce??stan bdb jak nowe

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.