Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
michael3377

Zetor proxima czy Deutz fahr agroplus ecoline?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michael3377    0

Witam.Mam zamiar kupić Zetora proxime 80 4wd (100tyś) lub deutza agroplusa ecoline 315 (145tyś).Który z tych dwóch polecacie?Mam zamiar go wziąć na prow.

Ja bym wzioł deutz-a niedaleko mnie facet ma agroplusa z turem to fajny ciągniczek tylko że gabarytowo mały ale napewno lepszy niż zetor. A to będziesz składał na teraz na prow czy na ten co był dwa lata temu?

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    259

Różnica jest taka że Deutz przy Proxie to mały kogucik jest :) no i w 3 cyl- pomocnik niemal idealny :)

H3ni0    24

Jesli chcesz ciągnik główny to zetor jeśli pomocnik deutz, zetor ma lepszy uciag i jest wiekszy gabarytowo.

mariusz0209    21

Ja na twoim miejscu skłaniałbym się ku zakupowi Zetora. Trochę większy jest ale to moim zdaniem zaleta gdyż można do niego podczepić większe maszyny, przy współpracy z TUREM nie traci zbyt łatwo stabilności, prosty w obsłudze, części w porównaniu do konkurenta są 10-krotnie tańsze, a poza tym Deutz-om zarzucają rolnicy że nie mają deklarowanej mocy w porównaniu do innych ciągników. Jest to prawdopodobnie spowodowane tym że moc jest podawana wg. innej normy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować