same95

Same silver 95 problem

Polecane posty

same95    0

Witam mam taki problem z silverem 95 ze jak dodaje gazu to przy 2000 obr zaczyna przerywac i robi sie tak jak by nie dostawał paliwa ale dzieje sie to tylko na gazie nożnym a na ręcznym chodzi normalnie.czy moze ktos wie co to moze byc za problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Skoro na nożnym jest źle to być może potencjometr od gazu nożnego jest uszkodzony.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Znajduje się przy pedale gazy za osłoną boczną prawą pod kierownicą. Znajdziesz go łatwo do gazu nożnego dochodzą kable i to jest ta "kostka"

 

Nr 3 na rysunku:

http://www.trattore.it/CatImg/Same21/68/6874D71863F37AB861F83A0636154E99.png

Edytowano przez MDSikor

Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same95    0

Witam ponownie ostatnio pisalem o problemie z obrotami ale sie wszystko jakos samo naprawilo az do dzisiejszego dnia.Bo dzisiaj stlo sie cos takiego ze najpierw same chodzil jak by nie dostawal paliwa a po chwili wszedl na pelne obroty i nawet nieszło go wylaczyc sam juz niewiem co mam robic pomocy prosze !!!!!! a teraz juz nichce odpalic

Edytowano przez same95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek92    0

Mam identyczny problem. Potencjometr dobry,czujnik polozenia wału dobry a nadal nie chce odpalic jak na krótko podlacze prostownik do pompy odpala od strzała ale oczywiście na maksymalnych obrotach -odłącze to gaśnie. Wczesniej przy podlaczonym komputerze odpalał ale wchodził na wysokie obroty ze nie dało sie go zgasić . Teraz juz nie pali na podlączonym komputerze . Wina komputera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorz    0

Witam miałem ten sam problem w Same silver 110 rok 2006 . ciągnik jak już odpalił to na wysokich obrotach. Aby sprawdzić czy to na pewno pompy to przy silniku od lewej strony jest elektryczny regulator obrotów on ma od góru śrubę na imbus należy ją wykręcić i przez otwór włożyć imbus i poruszać nim jeśli nie można lub sie przycina to napewno pompy jednosekcyjne zatarte . Regeneracja jednej pompy 400zł i wtryskiwacz 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mamjuzdosc
      Witam, Jaki powinien być luz zaworowy w silniku Deutz 1000.6 AT 130KM, traktor Same Antares II 130 Turbo?
      Nie znalazłem nigdzie konkretnych informacji na ten temat. Pozdrawiam.
    • Przez JasiekAgriculture
      Witam mam problem z ciagnikem same Explorer 60 88r mam spory luz na pedale sprzęgła przez co rewers wchodzi ciezkawo z lekkim zgrzytem wie ktoś może jak podregulowac pedał lub co innego zrobić? 
       
    • Przez gogo500
      witam posiadam ciagnik same laser 90 i mianowicie co uzupełnie olej w silniku do stanu max pojezdze pare dni i oleju  nie  ma ciagnik  nie kopci a zauwazułem ze zwieksza sie stan w tylnich zwolnicach co moze sie dziac??
    • Przez Kargul652
      Witam. Mam problem z ciągnikiem same iron 150s a mianowicie sam w czasie jazdy, pracy przy wyłączonym napędzie i blokadach, z balastem i bez, oś sama podnosi się i opuszcza,co to może być za przyczyna? 
    • Przez Rafał11
      Witam, otóż dziś zauważyłem w moim Same że kopci na niebiesko. Gdy wyciągam bagnet oleju na odpalonym silniku nie wygania oleju po odkręceniu nakrętki od wlewu oleju też nie wygania oleju. Jak dodam gazu ciągnik ma normalny dźwięk chodzi ładnie równo pracuje. Czym może byc spowodowane że kopci na niebiesko??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj