Zaloguj się, aby obserwować  
strong44

Problem z MF 6180 kontrolka

Polecane posty

strong44    2

Witajcie otóż mam problem a mianowicie w swoim MF 6180 wymieniłem olej i wszystkie filtry wszystko było ok do tej pory aż nastapiła wymiana, a teraz jak zimny świeci sie kontrolka zapchanego filtra ale tylko podczas pracy hydrauliki np pracy podnośnika albo dźwigniami hydrauliki, jak sie troche rozgrzeje to na wolnych obrotach nie świeci sie nawet podczas pracy dopiero zaczyna jak więcej gazu sie wcisnie i obroty wyższe. Czym to może byc spowodowane, wszystko normalnie działa jak należy tylko ta kontrolka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Po co zakładasz 2 taki sam temat ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombel315    0

Czujnik się pewnie popsuł. ja swój mam odłączony (od ok roku i wszystko jest ok) bo też się kontrolka paliła a nowy jest dość drogi :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

yyy a moze filtr za mala przepustowosc ma i ciagnie mniej niz powinien i traktuje to jako zapchanie.

albo wlasnie cos z czujnikiem :/

Edytowano przez kravter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez Dominato
      witam was koledzy jestem tu nowy lecz mam problem z same antares 130 II , mianowicie po uruchomieniu silnika pojawia się błąd dwa piknięcia po których co jakieś kilka sekund miga  dwukrotnie kontrolka ciśnienia oleju , od razu mówię ze ciśnienie jest prawidłowe , prosze o pomoc
    • Przez KubaMF
      Witam, po dłuższym czasie jednak rezygnujemy z poszukiwań zetora i ursusa. Dużo poczytaliśmy na temat wyżej wymienionych casów i fergusonów. I teraz jednak będziemy celować w te modele. I tu moje pytanie co waszym zdaniem będzie lepsze ? Budżet 75000-80000 zł, areał 20 ha z tendencją wzrostową. Ciekawi mnie głównie case, skrzynia jest bardzo fajna bo nie jakoś bardzo rozbudowania jak w mf i myślę że tym samym jest mniej awaryjna. Najbardziej ciekawi mnie silnik bo w każdym mx-ie jest ten sam silnik tam sama pojemność itp. Więc tu moje pytanie na jakieś podstawię jest tutaj zwiększana moc z każdym modelem, dawka paliwa ? Jak oceniacie która marka jest bardziej przyjemniejsza w jakiś naprawach, już przerabiałem tryliard razy który się bardziej psuje ale ja jestem zdanie że wszystko co by nie było się psuje, więc pytam się o koszty takie mniej więcej  Wiadomo że będzie głównym ciągnikiem i przeważnie to jakieś ciężkie prace. Dziękuje za pomoc w wyborze 
    • Przez PrzemekRol29
      Witam. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc, kupiłem Ciągnik Massey Ferguon 6180 Dynashift z 1997 roku z oponami: przód 380 mm szerokości, tył 600mm.
      Czy jest możliwość zmniejszenia szerokości z tyłu opon jak tak to na jakie, interesuje mnie szerokość między 450 - 500, czy przy tym będę musiał zmieniać felgi czy jest opcja zwężania, oraz dodatkowo czy będę musiał zmieniać coś przy oponach z przodu ? Dziękuje za pomoc.
    • Przez GoodRamQ
      witam, zakupiłem mf 6180 i sączy się olej z węża zaznaczonego powiem mi ktoś od czego on jest? węże zakuć na prasie czy może można kupić orginał 
       
       
       

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj