Zaloguj się, aby obserwować  
pancer527

Jak dodawać zdjęcia

Polecane posty

pancer527    11

Tak jak tytule jak mam dodawać zdjęcia bo za każdym razem jak chcę dodać zdjęcie wyskakuje mi ze nie mam uprawnień o co tu chodzi ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MFrolnik26    214

Wchodzisz w odpowiedni dział np. galeria>maszyny>ciągniki>case i na samej górze masz "dodaj obrazek" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Już się dowiedziałeś, poza tym jest już trochę tematów o tym.

Zamykam


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez menos
      zna ktoś ceny agregatu unia kombi 3.7 i 3 obracalne potrzebuje to do zetora proximy 8441
    • Przez boruch
      Witam wszystkich. Mam pytanie, jak się wam widzi nowe wcielenie ZETORA B) ???
    • Przez wladek20
      Witam. Szukam i nie mogę znaleźć zdjęć silnika Ursusa 1014. Za pomoc będę bardzo wdzięczny.
    • Przez ursol
      Witam zajmuje się tworzeniem modów do farming simulator jak każdy wie żeby zrobić model potrzebne są dobre zdjęcia i tu prośba do was. Czy moglibyście porobić zdjęcia swoim maszyną nam one bardzo pomogą a jeśli wy tez w to gracie to będziecie mogli cieszyć się własna maszyna w grze. Zdjęcia na model powinny być wykonane z przodu tyłu i po bokach.
      Licze na wasza pomoc
    • Przez K1ROVEZ
      Witam po przerwie.
       
      Jako że otrzymałem zamówiony przeze mnie owijacz siatką i jest on generalnie "w proszku" mam prośbę do tych użytkowników Warfamy którzy mają zamontowany ten podzespół fabrycznie (albo własnoręcznie również...), aby jeżeli to możliwe ktoś był tak dobry i zrobił kilka bliższych zdjęć tego urządzenia i umieścił je tu w galerii, albo na jakimś hostingu, ewentualnie przesłał mi na mail, bowiem producent niestety nie raczył dołączyć instrukcji montażu.
      Nie żebym sobie bez tego nie poradził, ale nie ukrywam, że byłoby to pomocne gdybym mógł podpatrzeć na zdjęciach co i jak, bo katalog cześci w tym przypadku raczej słabo rozjaśnia temat.
       
      Całą galerię przejrzałem, ale zdęcia ogólnego pleneru z prasą w roli głownej są niestety mało przydatne.
       
      A może jest tu ktoś kto już przerabiał temat "owijanie siatką - zrób to sam" i może powiedzieć co nieco na temat układania tych puzzli w 3D.
       
      Prasa rocznik 2008 - pomarańczowa, plastikowa.
       
      Gdyby ktoś zechciał się podjąć to z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj