Skocz do zawartości
zetor6340

Jakie macie zetory NIE BADZMY GORSI O URSUSOWCOW

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetory

konteno    1066

szpan jak szpan gościu na 27ha kupił sobie na wiosnę jd 80km a miał wcześniej 60 i 30

mam 5211 z 87r ale znam człowieka co jd 5080r kupił na troszkę mniejszy areał a ma jeszcze 360 , 2812 i ciapa , nie wiem czy jasiek w turze zrobi rocznie więcej jak 50 bel

Patryk8991    2

Ja w 2005 sprowadziłem sobie ze Szwecji Zetora 7245 z 1985.

Fajny traktor tylko u nas był przeciążany i teraz dość często przydarzają mu sie drobne awarje.

Stach42    1

Witam ja w październiku do mojego kochanego Władymirca dorzuciłem właśnie Zetora 6245 za sumę 26500 zł.Na moje góry (Bieszczady) myślę że sobie poradzi.

Kelton    1

Mój zetorek 5340 też daję radę ale planuje niedługo zakup czegoś koło 100 koni a czy będzie to zetor zobaczymy..

AgroBracia    10

U nas w gospodarstwie pracuje zetor 7711 spisuje sie bardzo dobrze mozna go zobaczyc w akcji na kanale youtube AGROBRACIA

PRIMO    188

U mnie śmiga 5211 z 89r. poki co jestem zadowolony

Edytowano przez PRIMO

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mariuszd93
      Nie  można  otworzyć  starego  tematu  to  pora  założyć  nowy ......
      Kolejny  unikat  ,  ładna  trzeba  przyznać 
      http://olx.pl/oferta/oryginalna-przyczepa-d47-CID757-ID98Mc1.html#3b22e70b7e

• Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez GroszekCukrowy
      Cześć.
      Podczas spokojnej jazdy na pole nagle silnik w moim Ursusie zaczął głośno stukać. Ciągnik zaczął mocno dymić. Wystraszyłem się i zgasiłem go. Nie chciał już odpalić. Rozrusznik nie mógł okręcić. Zapalił dopiero na zapych. Stukot zelżał trochę ale nadal był słyszalny.
      Zagrałem się za remont. Stopniowo zacząłem odkręcać silnik. W misce olejowej znalazłem takie części? Co to może być? Pokazywał w sklepie z częściami i zaprzyjaźnionemu mechanikowi od Ursusów ale nie mieli pojęcia co to.
      Nie chciałbym rozkręcać całego silnika aby znaleźć miejsce ubytku? Może kojarzycie skąd te fragmenty pochodzą. Są aluminiowe lub z jakiegoś podobnego stopu, bo zdecydowanie lżejsze od żelaza.