Skocz do zawartości
zetor6340

Jakie macie zetory NIE BADZMY GORSI O URSUSOWCOW

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetory

Ja posiadam Zetora 7245 i ani jednego złego słowa nie powiem na niego. Mam go od nowości od 1990 roku i żadnych większych problemów. A w gospodarstwie pracuje on najwięcej. Poza nim mam Zetora 12145 i tak samo jak o "małym" nie powiem żadnego złego słowa. Zetor to dobra marka :P

zetor1218    0
Napisano (edytowany)

ja mam zetora 6045 i od nowości nie był rozbierany , polecam zetora bo mało pali i jest konfortowy i mam jeszcze 7711 i 7211 a sąsiad ma c 360 to widać jakie jest spalanie w c 360 a w moich zetorach

Edytowano przez zetor1218

forterraturbo    324

Ja natomiast posiadam Zetora Forterrę 10641 turbo z 2002 roku B) :wub: .Było kilaka awarii mnijszych i większych <_< ale ogólnie jest fajny i łatwy w obsłudze. :)

timek2009    14

Zetor 7211 Zetor 8245 ZTS z turem i Zetor 12245 ZTS Zetor Proxima power 90 z Track-Lift'em od 20 grudnia :D bardzo dobre i nie zastąpione maszyny :)

Edytowano przez timek2009

konteno    1066

mam małego zetorka 5211 z 1987 a przez dwa lata pomagał mu 7340 z 2002 (ale dwaj poprzedni właściciele nie oszczędzali go i katowali przy ładowaczu czołowym i innych torturach więc silnik i przedni most miał trochę doj*bane , problemy z elektryką , zimą nie odpalany bo nie było na niego siły a tak to bez pomocy małego zetora bym go nie odpalił) ale sprzęt na szczęście został w porę "ożeniony" a na małego zetorka nie narzekam od kiedy go mam to nie działa licznik motogodzin , od prawie 20 lat jako jedyny pracuje na 8 ha ale od kilku lat obrabia areał ok 2x większy , jak na przeciążenia jakim jest poddawany na różnych glebach (pług 3skibowy zagonowy , kultywator 2,8 m) to jest to dobry sprzęt

Edytowano przez konteno

DAWID_W    0

JA MAM PROXIME POWER 105 + TRACK LIFTA 220 Z 2011 ROKU CIAGNIK CHODZI JAK ZYLETA OBY TAK DALEJ

SIVY20    0

Jestem szczęśliwym posiadaczem Zetora 7211 z 1985r (od nowości w 1986r), było kilka awarii, ale to ciągnik nie do zdarcia. W planach jest 7340. :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mariuszd93
      Nie  można  otworzyć  starego  tematu  to  pora  założyć  nowy ......
      Kolejny  unikat  ,  ładna  trzeba  przyznać 
      http://olx.pl/oferta/oryginalna-przyczepa-d47-CID757-ID98Mc1.html#3b22e70b7e

• Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez GroszekCukrowy
      Cześć.
      Podczas spokojnej jazdy na pole nagle silnik w moim Ursusie zaczął głośno stukać. Ciągnik zaczął mocno dymić. Wystraszyłem się i zgasiłem go. Nie chciał już odpalić. Rozrusznik nie mógł okręcić. Zapalił dopiero na zapych. Stukot zelżał trochę ale nadal był słyszalny.
      Zagrałem się za remont. Stopniowo zacząłem odkręcać silnik. W misce olejowej znalazłem takie części? Co to może być? Pokazywał w sklepie z częściami i zaprzyjaźnionemu mechanikowi od Ursusów ale nie mieli pojęcia co to.
      Nie chciałbym rozkręcać całego silnika aby znaleźć miejsce ubytku? Może kojarzycie skąd te fragmenty pochodzą. Są aluminiowe lub z jakiegoś podobnego stopu, bo zdecydowanie lżejsze od żelaza.