Skocz do zawartości
zetor6340

Jakie macie zetory NIE BADZMY GORSI O URSUSOWCOW

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetory
talek48    0

narazie zetor ZTS 16245...W przyszlosci moze jakis mniejszy kolo 80km z przodem zastapi c360 :(

zetor10045    11

Posiadam dwa zetory 7745 i zts10045 jestem zadowolony jak dotąd nie miałem żadnej poważnej awarii ;) . Jeśli chodzi o spalanie jak niektórzy tu wypisują :) to nie jest takie ogromne a najczęściej piszą tak ci co nawet nie posiadali zetora tylko ktoś im tak powiedział.

Markus    17

Witam mam Zetora 7245 Horal + Tur. Zajefajny traktorek, robie nim około 700 mtg rocznie :)

rozrzutnik    0

Ja mam 7211 wół roboczy do tej pory od 18lat NIE DO ZDARCIA a pola mam masakryczne 3 pługiem to mi 2 braknie czasami <_< ale już stoi 12441 i nie moge sie doczekać wiosny i siania o oroce nie wspomne.Zetorki rządzą ceną i jakością.

art1224    58

Ja też mam 7211 i mam go od nowośći. Na liczniku ma ponad9 tys. mth i większych problemów z nim nie było a oszczędzany też nie był. Był głównym koniem pociągowym najpierw na 25 ha a skończł na 50. Silnik robiony przy 8tys. mth(tylko góra, wał nie ruszany). Jedyna rzecz ktora działa w nim na nerwy to hamulce. Obecnie można powiedzieć że zetorek jest na emeryturce i przez większość czasu odpoczywa gdyż zastąpił go U1224 ale póki co o jego sprzedaży nie ma mowy!!! <_<

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się