zetor6340

Jakie macie zetory NIE BADZMY GORSI O URSUSOWCOW

Polecane posty

piterror    0

ja mam zetora 7211 z 86 roku maszynka bardzo dobrze się sprawuje tylko ostatnio zawodzi sprzęgło na wom i coś się zacina bo czasami jak zaciągnę to wcale traktor nie chce jechać ale potem jakoś mu przechodzi ;D


ZETOR ;P kto ma ten wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Zetora Forterrę 11441 jest już u mnie ok. 3 lat i nie mogę na niego narzekać bo dobrze się sprawuje i jak do tej pory nie miał poważnych awarii oczywiście przytrafiły mu się ale były to niewielkie awarie. :P:)


Mój Sprzęt:
-Bizon ZO56
-Zetor Forterra 11441
-MTZ 82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wildbream    0

skoro nie mamy być gorsi od ursusowców

Ja mam od nowości 7340 turbo z 96 roku, generalnie bez większych awarii ale on u mnie się nie przemęcza zbytnio - chyba nigdy w jego życiu nikt nim nie orał ;):)

a najciekawszą przygodę to miał ostatnio kiedy za lgnął nam Tir na podwórzu i trzeba było go wyciągnąć - zetor sam nie dał rady ale do kompletu z Valtrą n140 (czy tam T140 bo nie pamiętam) i dużą koparką JCB to już poszło :)

a najlepsze że w tym zestawie to poczciwy 7340 służył już tylko do obciążenia tej Valtry z przodu żeby złapała przednimi kołami lepiej ;)


- NOBODY expects the Spanish Inquisition! Amongst our weaponry are such diverse elements as: fear, surprise, ruthless efficiency, an almost fanatical devotion to the Pope, and nice red uniforms
- Oh damn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Robię Na 2 Gospodarstwach i są Tam Zetor 6340 + tur a na drugim Zetor Proxima 7441 i oba są świetne i wykonują ta robotę którą muszą... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer120ha    2

Ja mam Zetora 7211.Traktor uniewersalny,do wszystkiego,komfortowy(z reszta jak kazdy zetor).


Każdy sprzęt jest dobry jeśli wykonuje swoją prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    245

a u mnie pracuja od nowości Zetor 5320 i 8441 :rolleyes:


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grodzioman    1

Zetor 16145 ZTS... ciągnik ma już 19 lat od nowości ale nawet nie widziałem w nim głowicy. Jeszcze tatko kupował go na życzenie to ma z przodu oponki 14.9/28 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus    22

Zetor 5340 z 2003r Super się sprawuje.


Claas Arion 410 CIS
Zetor 5340 + Track Lift 100
Fortschritt E 514
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszz110    5

ja posiadam 12145 x2 i 8111 i wujek ma 7211 super maszyny w 12145 od 23 lat nie widziałem głowicy i odpukac nie chce jej ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sybi    0

5011 z 83r od poczatku w moim gospodarstwie juz ma 9000 tmh i dalej smiga :) nie mialem z nim wiekszych problemow to dobry i wygodny ciagnik. Szukam teraz drugiego wiekszego i mysle o 7011 lub 7211.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek73    0

Ja mam 7211 1990rok proxime 8441 2006rok i 9540 1996rok to moge wam przyznac ze 8441 do 9540 nie ma porównania 9540 ma 95 km a 8441 co ma 81km wiecej pali ropy mi w orce niz 9540


Zetor Team

Posiadacze Zetorów zapisujcie się do naszego klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

ja miałem ZETROKA 7245 z 1980 roku, kupiłem go używanego był już nieźle "wyzuty" (u poprzedniego właściciela pracował na 75 ha), chociaż na zewnątrz był odpicowany to silnik gubił ciśnienie smarowania, skrzynia biegów- synchronizatory były do wymiany, podnośnik- do naprawy, ponieważ opuszczał. W zeszłym roku sprzedałem go i kupiłem nową FORTERRĘ 9641, mam nadzieję, że będzie śmigać.

Mój wuja natomias ma od nowości 5211, ma już 8000 Mth i dalej ładnie chodzi, ma też 7245 sprowadzonego z Danii ale ten ciągnik też już swoje przeszedł.

Ogólnie ZETOR wydaje mi się w miarę dobrą markią. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

Ja mam Zetor Forterre 9641 2004 r. I nie miał jeszcze żadnych poważnych awarii :(

Jaki masz przebieg? Bo my też mamy forterrę ale 10641 też 2004 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxima95    3

A my mamy od miesiąca PROXIME 95 i ma w tej chwili 20mth.

Ogólnie Ciągnik super:) A pod względem design to moim zdaniem New Holland'a kładzie na łopatki-nie wspominając nawet o Ursusie :D;)

Ale muszę też wspomnieć o słabym punkcie produkcji taśmowej w fabryce Zetor...po niecałym miesiącu przyszło zawiadomienie, że z powodu przeoczenia nie pomalowano drugi raz tylnego mostu i podnośnika. :D

Diler powiedział że dotyczyło to 20 tych modeli rozprowadzonych w tym czasie na terenie Polski.

Mamy też Zetora 5245-trochę ociążały, ale jak na razie bezawaryjny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturmen4    0

JA od 2 tyg. mam Forterre 95. Czekam do wiosny, mam nadzieje ze będzie sprawowała sie bezawaryjnie.Wydaje mi sie ze ciągnik jest w miarę ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj