zetor6340

Jakie macie zetory NIE BADZMY GORSI O URSUSOWCOW

Polecane posty

Zetor5340    1

U wuja w 5340 były problemy z hamulcem ale został naprawiony i smiga az milo. ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexander    0

Ja dosiadam 5245 z praktycznie pełnym parkiem maszyn. Wprawdzie pola śmiesznie mało ale jak pasja to pasja ;)

Taki ciągnik to sama radość. (szczególnie jak przesiadałeś sie z c330 ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronar5135    1
;)

Ja mam zetora 6340 z turem metal fachu i sprzęgło się w nim zatarło od kopania dołu do szamba u wuja na działce. Teraz cały czas przy ruszaniu piszczy. Gdy sie powoli rusza z obciążeniem to piszcz tak że sie dziadki w grobie przewracają,a gdy sie szybko rusza i nawet szarpnie to nie piszczy. h*jowa jest robota taką piszczałką, ale się jeszcze jakoś się kula. jest nie taki stary ma zaledwie 2 lata. Ile może kosztować wymiana sprzęgła czy wystarczy je jakoś podkręcić?

;)


nie mam za wiele czasu na forum ale jak znajduje to już z fociami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10641forterra turbo i Już wysłużony 7211(12tys mtg i tylko dopiero miał planowaną głowice) według mnie te nowe takie dobre już chyba nie będą. Troche szkoda ale cuż ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broja    0

W gospodarstwie, które(mam nadzieję) przejme niedługo mamy 5211 z 86 roku, niezawodna maszyna.

Mamy jeszcze 2 inne, ale Zetor jest najlepszy. Remont silnika był robiony po 18 latach, jak sie okazało trzeba było tylko pierścienie wymienić, dla ciekawości pompa wtryskowa i wtryskiwacze jeszcze nie ruszane.

Wszystkie cięższe prace są nim robione i sporo w zwózce siana i słomy pracuje, ogólnie na 40 ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo12    0

Ja mam zetorka 5211 ciągnik niedozdarcia. Bardzo lubie nim jeżdzic a nawet wole niż Ursusem 1014 ponieważ jest bardzo zwinnym ciagnikem. I jest szczególny ponieważ mój syn uczył sie na nim jeżdzic.


Audentes Fortuna iuvat decoratque corona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

ja nie mam zadnego zaetorka ale tak jakos ostatnio mam chęc na zetorka takiego 7211 albo 5211 i te 3 garowe mi sie podobaja zamiast 360 chciałbym go miec. zaczynaja one mi sie podobac i taka opinia moja wydaja mi sie bardzo trwałe cagniki. 7211 i 9540 zakupił bym te dwie mazynki albo zamiast 9540 to ztsa 4 garowego. mam przekonanie do tych 4 garowych ztsów i ursusów ciezkich sa poprostu dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

Jam ma zetora 7011.Kupiłem go jakieś dwa miesiące temu.Ma 7000mtg.I cztery pługi to bez problemu nim ciągałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Ja pod koniec grudnia kupiłem Zetora Proxime 8441 i jestem z niej zadowolony wcześnij miałem i mam nadal Zetora Crystala 8011. więc uwazam ze zetor to dość niedrogi i dobry sprzęt na nasze srednie polskie gospodarstwa,

 

Pozdrawiam Balzak


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbet    0

a ja mam 11441 fortera i jestem jak na razie z niego zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

ja mam zetora forterre 11441(z ładowaczem) na lczniku ma dopiero 110 mtg ale jak na razie chodzi bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobureczek    1

ja ma w swoim gospodarstwie zetora 5211 z 1988 super sprawa:) a mój kuzyn ma zetora 7211, 7340, forterre 10641 :blink::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Ja mam zetora 7211 i pomaga mu C-330 ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shinigami    0

ja mam hmmm silnik 72XX a reszta jest od 7045 posiadam swojego ulubienca od 3 latek :lol: tabliczka w kabinie pokazuje ze rok produkcji to 82rok ale nie jestem w stanie stwierdzic ile lat ma silnik :/ w kazdym razie zaraz po kupnie go chcialem zrobic remont kapitalny i okazalo sie ze tylko chamulce sa do poprawienia (gdzies instalacja byla niszczelna i sie zapowietrzal) a silniczek igielka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

a ze tak spytam to czemu mielibyśmy być gorsi od ursusowców?? przecież ursus przy zetorze się chowa pod każdym względem... :lol: hehe


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam zetora 7211 z 86 albo 88 roku i zts 16245 z 91. ten mniejszy to nie do zajechania jest a zts-a mam dopiero pol rokui jeszcze nie wiem jak sie sprawuje. ale wyglada dobrze chyba poprzedni wlasciciel o niego dbal. zetory to najlepsze ciagniki


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miko    0

ZETOR 7711 5233 MTG, za 2 lata czeka go remont pewnie, ale daje rade w agregacie 2,8 i plugu 4*30 + kolczatka ugniatajace na ciezkich glebach. No i mam jeszcze C-330 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronar5135    1

ja mam 6340(2005) z torem jakoś narazie daje se rade tylko sprzęgło poprochu nawala ale to normalne jak ciągnik ma tura


nie mam za wiele czasu na forum ale jak znajduje to już z fociami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cradle    31

Ja niecałe dwa miesiące temu wymieniłem C-330 na ZETORA 5211. Niebo a Ziemia, komfort i przyjemna praca :D :D :) :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj