kapic

110-54 a agregat 4.2m

Polecane posty

kapic    1

drodzy koledzy mam pytanie, a mianowicie przymierzam sie do zakupu agregatu co polecacie 4.2m czy moze cos mniejszego do 110-54 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba0707    7

witaj ja do swojej 110-54 zapinam agregat expomu lech 4,2 m i powiem Ci ze jest idealny a jak masz sztywniejsza ziemie to możesz nawet pokusić się na zakup 4,9 bo u mnie to przewaga 5 i 6 klasy wiec mogła by mieć za ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor3011    299

Ja też myślę nad agregatem, ale raczej 3,6 m bo nie wiem czy na moich piachach 6 klasy co opona cała w puch wpada po orce da radę. Zetor 7211 z 3m dostawał w d*pe ostro. U nas gościu lata Renią 120.54 z agregatem uprawowym 4,2m Unii Group i dobrze się zachowuje Renia z nią :)


Renault jest Bogiem...Orka nałogiem...Jazda zabawą...Paliwo podstawą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxx20    2

O siewniku z broną aktywną to możesz zapomnieć nawet 2.5 m nie da rady bo trzeba ok 90-100 a do 3 m aktywnego ponad 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba0707    7

mój kolega przypinał taki agregat do zetora 7745 no i niestety po wsypaniu pszenicy do siewnika bardzo się zdziwił bo ciągnik stawał mu dęba i musiał sobie deutza kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxx20    2

Do aktywnej brony 2.5 z siewnikiem trzeba 90 km a renault czy zetor ma ok 70 może być nawet problem z podniesieniem zestawu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek38    2

2,5 m to spokojnie np .9514 czy 9034 u mnie sąsiad sieje mtz 80 km

ja siałem renią 110 3m aktywnym lely siewnik bez hydropaku a z przodu nie mam nawet obciążników i nie miałem żadnych problemów nawet z pełnym siewnikiem obecnie sprzedałem zestaw i chce zobaczyć jak da radę z 4m aktywnym np .rabe werk ale z nadbudowanym siewnikiem tylko wtedy obowiązkowe zwiększenie mocy na pompie na 125 koni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marsjano    0

120.54 z agregatem 4.2 na ziemi 4 5 klasa ma lekko. Mysle ze 110.54 bez problemu sobie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawel0418
      Witam,potrzebuje pomocy stoję przed zakupem agregatu uprawowo siewnego do zetora 7745  73km.
      Znalazłem taki o to zestaw,ale nie wiem czy zetor da rade bo gdzie nie gdziee mam gline.https://www.olx.pl/oferta/agregat-aktywny-uprawowo-siewny-lely-nie-amazone-maschio-rabe-CID757-IDmXW4I.html#d20a5ed7cb  proszę o jakieś informację,a może coś innego.
       
       
       
       
       
    • Przez AgroRolnik22
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć opinii najlepiej od użytkowników o agregacie uprawowo siewnym marki Janpol, Agregat 2,5m. Jeżeli nie to jaki inny w podobnej cenie ?
       
    • Przez longer89
      Czy ktoś użytkuje agregat talerzowy na przedni tuz.  Jaki jest efekt prac? Czy lepszy może jest wał pierścieniowy?

    • Przez antek807
      witam mam problem z wyborem agregatu uprawowo siewnego z hydropakiem 2,7 bo taki mam siewnik poznaniak do ciągnika nw td85 z jakim wałem na ziemie 3-4 klasa
       
       
    • Przez buszek
      Witam , 
      Od pewnego czasu mam na uwadze zakup ciągnika coś  o większej mocy niż ursus c 360   zanim zakupię ciągnik przeglądam maszyny i zastanawiam się właśnie nad agregatem  uprawowo-siewnym Mam pytanie jaką moc musi posiadać ciągnik do podanego poniżej agregatu ? 
       
       
      https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-2-5m-aktywny-lekki-pierwszy-wlasciciel-CID757-IDyLVOP.html#af1d8fa0f9
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj