Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
K1ROVEZ

Warfama Z-543 zespół owijania siatką - zdjęcia

Polecane posty

K1ROVEZ    0

Witam po przerwie.

Jako że otrzymałem zamówiony przeze mnie owijacz siatką i jest on generalnie "w proszku" mam prośbę do tych użytkowników Warfamy którzy mają zamontowany ten podzespół fabrycznie (albo własnoręcznie również...), aby jeżeli to możliwe ktoś był tak dobry i zrobił kilka bliższych zdjęć tego urządzenia i umieścił je tu w galerii, albo na jakimś hostingu, ewentualnie przesłał mi na mail, bowiem producent niestety nie raczył dołączyć instrukcji montażu.

Nie żebym sobie bez tego nie poradził, ale nie ukrywam, że byłoby to pomocne gdybym mógł podpatrzeć na zdjęciach co i jak, bo katalog cześci w tym przypadku raczej słabo rozjaśnia temat.

Całą galerię przejrzałem, ale zdęcia ogólnego pleneru z prasą w roli głownej są niestety mało przydatne.

A może jest tu ktoś kto już przerabiał temat "owijanie siatką - zrób to sam" i może powiedzieć co nieco na temat układania tych puzzli w 3D.

Prasa rocznik 2008 - pomarańczowa, plastikowa.

Gdyby ktoś zechciał się podjąć to z góry dziękuję.

good God damn and other such phrases...

K1ROVEZ    0

Mam już to czego chciałem, więc jednak Forum się przydaje ;)

Lukasz12a, dziękuję za pomoc.

good God damn and other such phrases...

tozu    0

Witam.

Jestem również zainteresowany zamontowaniem "siatki" w swojej Warfamie. Byłbym wdzięczny za przesłanie zdjęć ponieważ zamierzam uporać się z tym sam, a w pobliżu nie ma od kogo podejrzeć maszyny z tym urządzeniem.

Wiadomość z agroFakt.pl

Kolego a gdzie zamawiałeś ten adapter i ile kosztował?

Też jestem zainteresowany kupnem siatki do mojej warfamy ale nie mogę jakoś tego aparatu dostać nigdzie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Arto96
      Witam. Mam dosyć znany problem jeśli chodzi o prasy marki Sipma. Chodzi o to, że zwija siatkę do środka. Na początku, gdy złapie siatkę z materiałem ściąga ją do środka i wtedy po zmniejszeniu obrotów próbuje łapać na boki. Te wałki co łapią siatkę są ciasno po bokach (napinanie sprężynkami) ale zauważyłem że na środku da rade wydrzeć siatkę ręką. Hamulec jest wyregulowany tak, że siatkę można obrócić jedną ręką, a pręt rozprowadzający optymalnie. Co zrobić aby ładnie rozciągało siatkę, chodzi o fabryczną regulację bez dodawania własnych udoskonaleń. Może ktoś wie jak to dobrze wyregulować. Dodam, że siatka jest z dobrej firmy (Hellasnet) ze ściagaczami bocznymi. Jeśli nie można tego fabrycznie wyregulować proszę o jakieś wskazówki co do udoskonalenia tego sprzętu. Widziałem w galerii Agrofoto, że dodany jest taki pręt ale może jest jeszcze jakieś rozwiązanie. Dodaję zdjęcia i liczę na spostrzeżenia.

• Przez DawidPatek
      Witam,
      Posiadam włoska prasę fort cararro. Jest to praca na podzespołach sipmy.

Niestety moja prasa nie chce podawać siatki. Jest ona wkładana pomiędzy dwa wałki z których kręci się tylko jeden.
      Prasa sterowana jest elektrozaworami. Po załączeniu jeden wałek się kręci ale nie podaje siatki.
      Kiedy podam ręcznie, prasa owija, nóż ucina, generalnie wszystko jest w porządku.

Ktoś miał taki problem z sipmą?

• Przez McSupro
      Witam
      posiadam w/w Prasę rok '99 przy ostatnich pracach pojawił się problem... dotyczy on wiązania siatką gdy puszczam siatkę wszystko działa wałki się kręcą,3 rurki a właściwie jedna się opuszcza jak należy jedynie nie może dać rady wciągnąć siatki do komory... po prostu ślizga się po tym gumowym wałku wiem że siatka może być zbyt mocno ściśnięta hamulcem ale poradziłem sobie z tym i uwiązałem sznurek który pociągam do  momentu złapania siatki przez balot gdyż już później wszytko jest ok moje podejrzenia padają na rolkę dociskową (http://partsdoc-public.claas.com/ipp/jsp/main.jsp?doAction=catalogAssy&k_vari=Z0070B030U100A036A&k_ver=&image=-2&k_lfdnr=&nodeId=child&sig=7BF1E3288CBDCB81E30253BE449A8A39BB07BBF237AE449F40ED6B15BD7149C8E101B6F6297FCA2A1CB33F73B031F1DA93DD8797911E069EBD4A771BB00F4C07)
      czy ktoś miał podobny problem? i jak sobie z nim poradzić? czy ta rolka nadaje się do regeneracji (przetoczeniu) czy kupić nową? 

• Przez BIGAGRO
      Hellasnet rolki – siatka z rodziny produktów NETZ jest jednym z najlepszych rozwiązań, aby otrzymać idealnie owinięte bele (wystarczą 2-3 owinięcia), zapewniając pełne, zwarte i jednolite pokrycie beli, a jednocześnie gwarantując szybki proces belowania.

Cena od 375 do 599 złotych (w zależności od wybranego rozmiaru)!

http://big-agro.pl/produkt/hellasnet-siatka-do-bel/
    • Przez Maniek24240
      Witam, chciał bym ulepszyć moją prasę o aparat do siatki, tylko mam duży problem ze znalezieniem tego urządzenia.
      ​Zna ktoś z was namiary na jakąś firmę która zajmuje się aparatami i jaki może być koszt takiego urządzenia.
      Z góry dziękuję za pomoc.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.