Skocz do zawartości
krecikuryn

książka napraw i katalog do dominatora 76

Polecane posty

krecikuryn    4

Witam. Jak w tytule poszukuje książki napraw i katalogu do dominatora 76 i mam z tym spory problem... pomoże ktoś???

oFsik    30

Orientuje się ktoś jak wyświetlić numery części w katalogu claasa na ich stronie ? Czy dla zwykłych użytkowników jest nie dostępne czy tylko ja mam problem ?

Wiadomość z agroFakt.pl

kamil496    39

Tam nie ma numerów, a do czego konkretnie Ci są potrzebne ??    Idziesz do sklepu mówisz o co chodzi, oni wpisują w komputer ( mają swoje katalogi )  i oferują oryginały bądź zamienniki ;)

wojtoon    8

Tam nie ma numerów, a do czego konkretnie Ci są potrzebne ??    Idziesz do sklepu mówisz o co chodzi, oni wpisują w komputer ( mają swoje katalogi )  i oferują oryginały bądź zamienniki ;)

Tylko sklepikarze mają tendencję do potrącania sobie 100% marży...

Poza tym poważne sklepy z częściami działają już tylko przez internet bo ich asortyment jest zbyt ogromny żeby ktokolwiek mógł go ogarnąć. To nie agroma że można było odróżnić na oko uszczelkę z pod głowicy dwóch ciągników

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez chudy100
      Witam !!!
      Jak już w opisie napisałem jest to temat dla ludzi którzy mają instrukcje obsługi, katalogi części,

schematy poszczególnych części i ma ochotę je udostępnić innym.

Wiem, że niektóre egzemplarze są bardzo trudno dostępne więc liczymy na was szczęśliwi posiadacze
    • Przez kubus
      Hej . Chciał bym od was się dowiedzieć które kosiarki są lepsze czy Vicon na 3 noże na dysku trójkątnym czy Taarup na 2 noże na dysku okrągłym. Która z kosiarek ma mniejsze zapotrzebowanie mocy no i która według waszego zdania była by lepsza??

chyba nikt z nimi nie miał doczynienia
    • Przez Jacek6804
      Witam, kupiliśmy nowa owijarkę sipma i podłaczyłem ten licznik i jest taki problem, ze jak owijarka zrobi np. 2 obroty to wyskakuja na liczniku 4 czy też 9, przypadkowe cyfry, nieraz zrobie 1 obrót i z 0 przeskakuje odrazu na 9 i potem przy 2 obrocie np. na 4 spada, i nie wiem co jest nie tak, moze cos z bateriami, a moze oddac licznik na gwarancję??
    • Przez patryk90
      Witam. Plnie potrzebuję katalogu części do tego siewnika
    • Przez witek356
      witam byłem dziś u nas w sklepie AGRO i jakiś gościu chciał kupić na groch oprysk na chwasty. A babka wyciąga katalog i sprawdza jakimi środkami można prysnąć.Moje pytanie czy znajde w internecie takie katalogi co by były na warzywa zboża .Dla herbicydów fungicydów i insekcydow.