Zaloguj się, aby obserwować  
mlody163

przyczepa z hds

Polecane posty

mlody163    0

witam formułowiczów mam kilka pytan czy c-330 da rade z przyczepa z hds hydraulika smiga bo jusz po próbie ciekawi mnie fakt czy poradzi sobie jakostam w terenie moze ktos z was juz smiga takim zestawem moze jakies rady? i kolejne pytanie co sadzicie o przyczepie z ogłoszenia? http://allegro.pl/przyczepa-do-drewna-lesna-i3139907253.html prosiłbym o szybkie rady i podpowiedzi poniewaz musze udzielic szybkiej decyzji wesołego alleluja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kali828    15

krotkiego drewna to na nia nie naladujesz bo masz tylko dwie klonice kolega ma 8 ale smiga z 80 proxima

jak masz wmiare rowny teren to ok ale jesli gory i bagna to cienko to widze

przyczepa nie jest w najgorszym stanie ma wyciagarke zawsze mozna cos blizej podciagnac i obok przyczepy pociac popatrz na luzy brakuje mi tylko teleskopu ale da si i to przezyc

 

widzialem gdzies w galeri T 25 z podobna przyczepa moza namierzysz goscia to sie dowiesz jak to sie sprawuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody163    0

chodzi głownie o 2-3tygodnie pracy zanim wyremontujemy mtz a powiedzcie mi ile sredio jestescie wstanie wywiezc takimi przyczepami? na dzien oczywiscie konice sa 4 pary tylko za dopłata wiec pewnie je wezme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kali828    15

wszystko zalezy jak masz robote poukladana jak daleko bendzie zrywal czy bendziesz segregowal S4 od S2A i tak jak wczesniej pisalem teren nie jest problem zaladowac przyczepe ale dojechac nia w miare szybko pod stos

jak zrywasz recznie to wiesz ile jestes w stanie wyciagnac z przyczepa bendzie podobnie tyle ze piwo lepiej wieczorem smakuje bo ci reka nie drzy od rozlupywania

przyczepa jest dobra do grubej papierowki bo z cienkimi walkami to szybciej recznie naladujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xerion3800    45

Bez obrazy ale 330 sie zesra z czaymś takim. Wuja robi zarobkowo w lesie to taką przyczepe ciągnie walmetem 75 km z przodem a drugi zestaw to władek z napędem z wuzkiem do dużego quada. Walmetem jest wstanie wywieść nawet to 15 kubikòw.


Zapraszam na mój kanał na YouTube!
https://www.youtube.com/user/clasxerion3800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racha    3

moim zdaniem to c-330 nie da rady mtz to już coś innego ale zastanów się nad nową przyczepą ja mam fao far i jestem bardzo zadowolony te z serii eco nie są dużo droższe do tej z ogłoszenia a masz nową maszynę dobrze się zastanów jak płacisz VAT to go sobie odliczysz i kupujesz w cenie netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody163    0

płace vat a powiedz mi bo ona ma troche luzów na maszcie ale to chyba normalne przy 10 letniej przyczepie?? musi dac rade ciapek ityle chocby było to na zero to musze go wykorzystac niejestem wstanie kupic ciagnika na 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pacio
      Witam,
      Jestem zainteresowany tą przyczepą. Zauważyłem ze nie ma obrotnicy , dyszel idzie bezpośrednio do osi.
      Czy to jest jakaś wada , jak to się ma w praktyce ?
      Link do ogłoszenia:
      https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-ruska-wywrotka-CID757-IDybBtt.html#29c7c012de;promoted
       
      Z góry dzięki za odpowiedzi
    • Przez Mariusz998
      Witam,
      Czy ktoś posiada przyczepę hakową.
      Zastanawiam się nad zakupem.
      Chciałbym poznać opinię na temat tego typu przyczep.
      Z góry dziękuję za odpowiedzi.

    • Przez gadzet
      Mam na zbyciu części do przyczepy KRONE HSD 5002T. Jak by ktoś potrzebował.
    • Przez przemek111447
      Witam.Szukam oferty na nowa przyczepe 8 T( 2 sztuki) rozwazam kazda opcje firmowa...ktora waszym zadniem jest dobrym wyborem??Transport głownie zboża..opony nie regenerowane 385/55 r22 hm metal tech DB podobaja mi sie ale maja dosc wysoko osadzona skrzynie..w gre wchodzi pronar oraz auto tech
    • Przez Damian54
      Witam. 
      Mam problem z hamulcami w przyczepie (hamulce dwuobwodowe). Gdy podepne ciągnik (MF 6150) hamulce w przyczepie się blokują ale gdy nadepne pedał hamulca hamulce w przyczepie puszczają. Jaka jest przyczyna tego zjawiska i jak to naprawić? Z góry dziękuję za odpowiedź 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj