kekaccoaaa

Pronar 1221A III - opinie

Polecane posty

kekaccoaaa    1

Witam,

Zwracam się do Was z zapytaniem o ww. ciągnik. Czy ktoś z Was posiada taki ciągnik, jakie są jego wady i zalety. Ogólnie wszystko na jego temat . Z góry dziękuje za wszystkie uzyskane informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boku27    226

Wady to słaby podnośnik i problemy z nim słaby komfort zalety cena i trzeba powiedzieć że serce do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Jak kolega hydraulika troche słaba trochę mało komfortu, troszkę skrzynia mogłabyć lepsza ale za to silnik jest całkiem niezły. Ale jak bierzesz nowy to weź mtz są twardsze bo pronar to tandetna polska podróba. Tylko kabina jest trochę lepsza w pronarze.

Edytowano przez jonkszi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesior90    23

Mi się podobaja te ciągniczki. Mam 1025a i zastanawiam sie nad kupnem używanego 1221 tak z 2005rok. Może ktoś ma na sprzedaż, albo może polecic coś zadbanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb14    192

ja też mam MTZ tylko 1025, nie mam powodów do narzekań i nie ma awari, przecieków tj inni sądzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Ja się przymierzam w tym roku zmienić 82 TSA na 1025 ale tak patrzę po temacie i ogłoszeniach, może warto dołożyć te 10 tys i kupić 1221? W ogłoszeniach chodzą już po ok 60 tys. Tylko czy nie za dużo koników na moje ha i maszyny? Jak jest w 1221 ze zużyciem paliwa w stosunku do 1025?


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PABLO555    27

Witam mam pronara 1221 all niema problemów z przeciekami ani z podnośnikiem tylko ja mam inny rozdzielacz bo mam ehr ,jeżeli chodzi o spalanie to do 1025 niemam poruwnania ale w stosunku do zetora proximy 100, pronar w transporcie wychodzi oszczedniej .silnik pronara to bardzo mocna jednostka i naprawde ma umiarkowany apetyt na poliwo UrsusCzesio@. No kabiny na białoruską to bym nigdy niezamienił.

Edytowano przez PABLO555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kekaccoaaa    1

No cóż, opinie są pozytywne i negatywne, ale chyba nie ma takiego ciągnika, który będzie podobał się wszystkim. Teraz znam przynajmniej opinie osób, które użytkują te maszyny, a nie bajki przedstawicieli handlowych. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Arni007
      Witam mam problem z podnośnikiem otóż od pewnego czasu pronar ( to jeszce stary MTZ) nie chce podosić do końca gdy olej się rozgrzeje , a chodzi o to że podnosi tylko za nisko aby zapiąć hak blokujący ramiona.Oprócz tego pojawia się również problem z opuszczaniem otóż po przesunięciu dżwigni obok siedzenia na sam dół ramiona opadają tylko do połowy dopiero po pewnej hwili opadają bardzo szybko na sam dól ( oczywiście jak jest coś na nich zawieszone) . Mógłby ktoś pomóc ?Posiada on hydraulikę jak stare Mtz tz. 2 rozdzielacze jeden pod kierownicą drugi pod siedzeniem.
    • Przez dawid35123
      Witam
      Mam pytanie czy element przedniego napędu zaznaczony na zdjęciu na niebiesko powinien się wysunąć czy trzeba zdejmować cały korpus o góry (czyli jedna z śrub zaznaczona czerwonym kółkiem) ? Jak widać na zdjęciu trochę się wysunął ale dalej jakoś nie chce iść. Rozbierany z powodu dużego przecieku oleju.
      Pozdrawiam.

    • Przez szwagier84
      https://www.olx.pl/oferta/pronar-1025ail-tur-mtz-belarus-CID757-IDxsBLm.html
    • Przez Mrozik137
      Witam mam problem wymieniłem alterantor bo myślałem że od tego nie pala sie nawet nie zapalaja sie na włacznikach te lamki co to by mogło być prosze o pomoc 
    • Przez kaczmi
      Witam, Piszę nowy temat bo tamtego nikt już nie otwiera a sprawa robi się pilna czasu coraz mniej a mianowicie zostały dwie przyczepy do wyboru... Metaltech DHB 14 czy Pronar T680H posiada ktoś takie przyczepy, jakieś opinię? Bardzo interesuje mnie jak się te burty hydrauliczne sprawują?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj