Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lukas0997

Ładowacz czołowy (Tur) do zetora

Polecane posty

lukas0997    0

Witam zamierzam kupić ładowacz czołowy do mojego zetora tylko teraz jaki? :)

Mam na oku parę egzemplarzy 1 i 2 sekcyjnych które w zupełności wystaczą.

Ładowacz miał by pracować przy załadunku wapna,podnoszenia worków z nawozami(big bagów)

ładowania bel (około 30 bel siana i słomy) i oczywiście odśnieżania.

Kwota ładowacza do 4-5 tyś zł z osprzętem( łycha i widły)

Edytowano przez lukas0997

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pewnie potrzebuje do Zetora 6245, takiego ma podanego w swoim profilu.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez michal_xs
      Witam. Sprawa ma sie tak planuje kupić jd 5100r. Chciałem M(cena) ale ludzie maja rozne opinie i biore R. Chce do niego założyć tez ladowacz i dillerzy mowia i zachwalaja od jd ale ta cena z adaptacja bez wyposazenia wolaja 34tys gdzie polski z agrimetu cx 16 18tys. Teraz pytanie do was jesli Polski to jaki? Wedlug mnie hydramet-agrimet ma dobre opinie? 
    • Przez kopokop
      Jaki byście polecili pług do zetora 10540.Pług ma pracować na lekkich glebach.Ma ładnie kryć i być mało awaryjny.Cena to max 10 tys.Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
    • Przez WitoldWarsicki
      Czy maska z tworzywa jakie miały Zetorki 3320 podejdzie do Zetora starszej serii 4718 bądź coś podobnego
      orazczy maska 5340 będzie pasować do 5718. Orientujecie się panowie gdzie bym mógł kupić takie maski, mogą być nowe.
      zgóry dziękuję

• Przez ŁukaszRokowski
      Witam jaki plug do zetora 5211 interesuje mnie lekki plug 3 służbowy obrotowy np lemken jak sie to sprawuje proszę o odpowiedź pozdrawiam
    • Przez Damians88
      Witam,
      W najbliższym czasie chciałbym zakupić ciągnik Zetor o mocy w przedziale od 60 do 90km. Koniecznie z napędem 4x4. Mile widziany byłby również TUR. Rocznik powyżej 2004. 
      Może to być np.
      5340,
      6340, 
      7340,
      Proxima 6441,
      Proxima 7441,
      Proxima 75,
      Proxima 80,
      Jestem z woj. Lubelskiego, ale mogę dojechać w każde miejsce w Polsce.
      Proszę o kontakt również osoby zajmujące się sprowadzaniem traktorów z zagranicy.
      tel. 661 332 309

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.