Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
czerwonyciagnik

Case jx90 plyn chlodniczy

Polecane posty

mialem wyciek plynu chlodniczego w case jx90 przy kabinie przy skrzynce na narzedzia gumowy przewod mi popekał wymieniłem go i mam problem z odpowietrzeniem ukladu chlodzenia postepowalem wedlug instrukcji z ksiazki i to nie pomoglo bo silnik sie wolno nagrzewa a ten przewod od kabiny jest goracy i nagrzewa sie w minute az parzy. Czy sa jakies odpowietrzniki lub moze ktos napisac jak dokladnie postepowac aby nie zapowietrzyc ukladu chlodzenia przy nalewaniu plynu, dodam ze ciagnik jest z klimatyzacja.

Michalmeer    366

Jeśli pompa wodna pracuje to musi wypchnąć powietrze ... pozatym nagrzwenica bierze ciepły płyn z silnika czyli najpierw tam musi sie nagrzeć zeby dostał sie do nagrzewnicy ... chyba ze to czary jakieś

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Wiadomość z agroFakt.pl

Proponował bym sprawdzic dzialanie termostatu, generalnie te ciagniki odpowietrzaja sie praktycznie same. Na przyszłość podawaj rok produkcji bo masz silniki tier 1 2 3.

Ziel    26

Termostat ci poszedł albo jak wymieniałeś te węże to zapchany wąż jakiś założyłeś w co wątpię.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez cyman81
      Witam .
      Szukałem na forum ale niestety nic w tym temacie nie znalazłem... Idę z zamiarem kupna  case 795 xl 93 r z przodem. Chciałbym trochę więcej się dowiedzieć na temat tego ciągnika. Ustaliłem ,że jest dość mało awaryjny , ceny części są zamienne i w przystępnej cenie , kabina dosyć mocno komfortowa , dosyć małe spalanie itp. Czy ktoś z Szanownych Forumowiczów ma bądź miał do czynienia z tym ciągnikiem , na co mam zwrócić uwagę przed kupnem. Trochę mnie dziwi ,że w sieci nie za wiele można poczytać opinii jeśli chodzi o ten model , nie wiem czy to dobrze , czy źle. Rozglądam również się za Renault , trochę jednak przeraża mnie cena części zamiennych .
      Dziękuję i witam jako nowy użytkownik.
      Pozdrawiam Łukasz
    • Przez rafyo
      Witam. Mam takie małe pytanko. W moim casie wczoraj podczas uprawy zapaliły sie prawie wszystkie  strzałki i ten prostokąt od wskazań poślizgu kół u góry wyświetlacza:
      >>>>>>>>>>[      ]<<<<<<<<<<<<<<<<
      Tak to mniej wiecej wyglada.  Radar mysli że wciąż wystepuje poślizg kół.  Jak włącze przełącznik  od  poślizgu odrazu podnosi agregat.  Wydaje mi się że zapaliło sie to jak stanął wałek  agregatu na piachu i przytrzymało trochę ciągnik. Przedtem zapalał sie jedna, góra 2 strzałki.
      Coś się zepsuło? Styki? Czy nie daj boże komputer?
      A i pojawił się kod błedu od przelącznika na błotniku - 2 kreski poziomo, jedna na środku, druga na dole i kropka.

• Przez Robert695
      Witam.
      od niedawna w ciągniku case 5150 nie rozłącza mi przedniego napędu.
      ten elektrozawór co jest z tyłu pod kabiną działa jak się naciska przycisk napędu nad stacyjką.
      Lecz mimo to napęd pozostaje nie rozłączony.
      prawdopodobnie hamowanie przodem jest cały czas załączone.
      czujniki przy pedałach hamulca mostkowałem i nic się nie zmienia.
      Czy może mi ktoś przybliżyc jak działa ten układ od hamowania przodem??
      Druga sprawa , jak sprawdzić motogodziny?
      przekręcam kluczyk w lewo na P i nic sie nie dzieje.
      z góry dziekuje.
      pozdrwiam.

• Przez rafyo
      A co tam. Może komuś się przyda. Sory za jakość, robione telefonem z ekranu kompa bo serwisówke mam na iso.

• Przez rafyo
      Witam, tak jak w temacie wie ktoś może ile wchodzi odczynnika do casa mx 135 i podobnych. Mam do nabicia klime tylko koleś który u nas w okolicy tym się zajmuje trochę nie ogar i wątpie żeby wiedział.