Zaloguj się, aby obserwować  
MAti348

Różnica miedzy ładowaczem Trac Lift 220 sln a 260sln

Polecane posty

MAti348    0

Witam zamierzam kupić ładowacz czołowy do mojego Zetora Forerry 11441 z 2005r. Sprzedawca oferuje mi tura Trac-Lift 220sln stąd moje pytanie, ponieważ większość zakłada 260 a nie 220, czy są jakieś znaczące różnicę pomiędzy tymi dwoma modelami ładowaczy i jaki polecacie do takiego ciągnika, Może ktoś ma na sprzedaż używany ładowacz w rozsądnej cenie do tego ciągnika ?

Z góry dziękuje za pomoc !

 

Pozdrawiam Mati34811

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leghorn   
Gość leghorn

Też zauważyłem, że do Forterry zakładają 260 a nie 220. Na stronie zetora przy ładowaczach pisze, że 220 nadaje się do ciągników o mocy od 65 do 117 KM a 260 od 90 do 137. Twój ma chyba 110 KM więc może się nadawać 220. Najlepiej dopytaj się dealera jaka jest między nimi różnica. Co to za dealer? Skąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAti348    0

dealer twierdzi że niczym się nie różnią a miły być brany z Rol mech Strzelno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez happymisiek
      Witam. chciałbym kupić ciągnik ok 80 km koniecznie z turem.ciągnik ma głównie pracować przy turze.Rozważam Ursusa 5714 lub 5524 . Co o tym myślicie o tym wyborze słyszałem że są oszczędne i nie ma problemu z ewentualnymi naprawami.
    • Przez cipekfan69
      Witam jakie są różnice pomiędzy podstawowymi wersjami seri m i r również cenowe będę wdzięczny za odpowiedz.
    • Przez Arto96
      Witam. Czy w tym ładowaczy czołowym jest takie coś jak tryb pływający. To znaczy takie coś że po jeździe po dołach tur tak jakby chodził płynnie razem z ciągnikiem a nie na sztywno ? Jeśli jest to jak to się włącza lub w jakim położeniu tura się ustawia ?
    • Przez filip3512
      mam pytanie czym się różni się deutz fahr 5120 a deutz fahr 5120 P jest różnica w cenie netto 15 tyś.
    • Przez Peron
      Witam
       
      Czy wie ktoś, jaka jest różnica między MF 3070 i 3075? Spotkałem się z opinią, że 3075 ma miedzy silnikiem a skrzynią biegów taką wkładkę, co czyni go dłuższym? Niestety nie miałem okazji porównać tych ciągników na żywo, a na zdjęciach ciężko cokolwiek dostrzec.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj