Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MAti348

Różnica miedzy ładowaczem Trac Lift 220 sln a 260sln

Polecane posty

MAti348    0

Witam zamierzam kupić ładowacz czołowy do mojego Zetora Forerry 11441 z 2005r. Sprzedawca oferuje mi tura Trac-Lift 220sln stąd moje pytanie, ponieważ większość zakłada 260 a nie 220, czy są jakieś znaczące różnicę pomiędzy tymi dwoma modelami ładowaczy i jaki polecacie do takiego ciągnika, Może ktoś ma na sprzedaż używany ładowacz w rozsądnej cenie do tego ciągnika ?

Z góry dziękuje za pomoc !

Pozdrawiam Mati34811

Gość leghorn   
Gość leghorn

Też zauważyłem, że do Forterry zakładają 260 a nie 220. Na stronie zetora przy ładowaczach pisze, że 220 nadaje się do ciągników o mocy od 65 do 117 KM a 260 od 90 do 137. Twój ma chyba 110 KM więc może się nadawać 220. Najlepiej dopytaj się dealera jaka jest między nimi różnica. Co to za dealer? Skąd?

MAti348    0

dealer twierdzi że niczym się nie różnią a miły być brany z Rol mech Strzelno

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez happymisiek
      Witam. chciałbym kupić ciągnik ok 80 km koniecznie z turem.ciągnik ma głównie pracować przy turze.Rozważam Ursusa 5714 lub 5524 . Co o tym myślicie o tym wyborze słyszałem że są oszczędne i nie ma problemu z ewentualnymi naprawami.
    • Przez cipekfan69
      Witam jakie są różnice pomiędzy podstawowymi wersjami seri m i r również cenowe będę wdzięczny za odpowiedz.
    • Przez Admiral150
      Witam:)

Mieszkam na Podkarpaciu i mam ok 10 hektarów pola. Posiadam c-330 a w jesieni kupiłem sobie MF 698 .Poszukuje do MF jakiś agregat bierny bo nie mam to niego żadnego sprzętu tylko pługi obrotowe 4 skibowe.Chciałem się poradzić bo mam taki dylemat czy kupić agregat uprawowo siewny 2,5m z hydropakiem do tego mój poznaniak czy agregat uprawny 3m lub 3,2m. Jeżeli uprawowo siewny to jaki talerzowy czy sprężynowy i z jakimi wałami? Który robi w polu lepiej??? Chciałem się zapytać czy te agregaty uprawowo siewne dobrze robią w polu czy opłaca mi się kupować agregat uprawowo siewny do MF czy nie będzie za mały ?? A może lepiej kupić agregat uprawny 3 m lub 3,2 m i siać c-330 .Może mi ktoś doradzi co mam kupić do MF?

Ps. Z góry dziękuję za poradę. Pozdrawiam
    • Przez agrorobert
      Witam!
      My myślę o nowym ciagniku ze stajni DF. Agroplus 410 czy Agrofarm 410 jaka jest róznica w cenie? Obydwa maja 85km (Agroplus z Overboost ma95km)
      Obydwa brał bym z szyber dachem, klima, skrzynią (20P/20T Agrofarm) (30P/15T Agroplus) w Agroplusie wzioł bym mocniejszy tylny podnośnik. W obydwu przednie obciażniki 40kg*8... Wybór zależy od ceny...
    • Przez proximaplus
      Witam przymierzam się do zakupu tura i mam dylemat ktory wziac prosilbym aby posiadacze wypowiedzieli sie na ten temat.