Skocz do zawartości
News
newhollandt5070

siewnik meprozet S107 sterowanie ścieżkami pomocy

Polecane posty

Witam posiadam siewnik mperozet s107 + agregat uprawowo-siewny agro-masz. Siewnik posiada ścieżki technologiczne, znaczniki przedwschodowe itp. Mam takie pytanie do użytkowników takiego zestawu a przynajmniej siewnika jak rozwiązaliście "problem" z rozdzielaczem bo chyba nie wziliście go do ciągnika;). Czy za każdym przejazdem wychodzicie i przestawiacie rozdzielacz żeby załączyć np ścieżki??? Czy znacie może jakieś rozwiązania jak to przerobić??? A i jeszcze jedno po roku użytkowania ten mały komputer na jesień nie chciał sie włączyć wiecie co może być przyczyną??

Z góry przepraszam jęśli umieściłęm temat nie w tym miejscu czy coś ale jestem nowym użytkownikiem wybaczcie...;)

Constantin    0

Witam, ścieżkami steruje ten komputerek i w nim się ustawia na którym przejeździe mają się włączać ;) a ja go mam w ciągniku bo przedłużyłem kable, bo są łatwo dostępne ;) P.S. Komp liczy ilość przejazdów gdy przełączasz znaczniki :)

Wiadomość z agroFakt.pl

redaa    0

Znaczniki przedwschodowe są podnoszone hydraulicznie czy elektrycznie?

Jaki jest tam założony siłownik?

Pozdrawiam

Andrzej.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piekło
      Witam forumowiczów! Ostatnio miałem dość poważny wypadek drogowy i znajomy wspomniał mi o firmie https://automobilis.pl/ która za niewielką prowizję pomaga uzyskać odszkodowanie od ubezpieczalni. Macie jakieś doświadczenia z takimi firmami? Faktycznie robią prawie wszystko za klienta i oprócz lekarza nie trzeba za bardzo ruszać się z domu?
    • Przez matmati2
      Witam czy mógłby ktoś podesłać zdjęcia przeniesienia napędu w waszych siewnikach nabudowanych? właśnie przerabiam swój u chciałbym to dobrze rozwiązać. pozdrawiam
    • Przez ArturKa
      Witam czy warto kupić siewnik do kukurydzy "klein multicron" 6 rzędów obsiewał by 30 h rocznie. 
      Lub podać swoje propozycje siewnik tylko 6 żędowy do 15 tyś. 
      Dziękuję za pomoc. 
    • Przez eddi87
      Witam, Panowie w jakie marki i modele celować przy wyborze siewnika do c360? 3m szerokosci odpada bo pola górzyste co by przodu nie podnosiło. Siew pszenicy, jęczmienia i grochu siewnego. Używany do 4 tys osobiscie myślałem o fionie. Jakie są wasze typy? Dostępność części zamiennych też wpływa na wybór. 
    • Przez CASE77
      Ktos zna jak nazywał sie ursus który był wysyłany do ameryki były one xhyba niebieskie 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.