Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
JWrolnik

Stary Ursus 1002 a Ursus 10014H

Polecane posty

locke    291

Kup sobie najlepiej jakąś forterre 100-120 km,bardziej sprawdzony. Bedziesz bardziej zadowolony niz z tego pseudo ursusa. To nie ta sama jakos co kiedys u nas w 330 wał 32lata nie ruszany, ten nowy moze 1/10 tego wytrzyma.

Specjalista się znalazł....

H3ni0    24

Koles u nas mial forterre chyba coś koło 100km, ostatnio kupił forterre 130 ablo140 kn czemu nie kupił np. Czemu nie kupił ursusa albo NH ylko wziol zetora to o czymś chyba świadczy?

Wiadomość z agroFakt.pl

H3ni0- to u mie w sąsiedniej wiosce rolnik kupił zetora forterre 125 a za rok kupił new hollanda t6070 i znowu za rok kupił new hollanda td5030 to też chyba o czymś świadczy co???. I tu pytanie czemu niekupił zetora tylko wybrał new hollanda?

doktorek2    0

Kolego H3ni0 ze względu na wiek wolno ci reklamować czeskie badziewie to jest wytłumaczalne ale skoro nabijemy kasę Czechom a sami nie będziemy mieli gdzie sprzedać swoich produktów to jaki w tym mamy interes????? ich ministrowie i urzędnicy odradzają zakup polskiej żywności to dlaczego my mamy chwalić paliwożerne ich ciągniki wątpliwej jakości

H3ni0    24

Do NH za bardzo nic nie mam tylko slyszałem kilka opini i koleżanka mamy pracuje w ODR i opowiadała też opinie rolników. Czesi by kupowali nasza żywność tylko jak odpier*alają takie numery, jak chca sprzedawac konine to niech napisza ze to konina a nie, tak samo z tymi padłymi krowami, ktos odwali jakiś numer i panstwo cierpi ale juz nie podadza nazwy firmy, ktora to wszystko robi, a panstwo cierpi. A ten pseudo ursus nie jest watpliwej jakosci? Zetor jest na rynku juz dlugi czas i opinia o nich jest dobra. A o tym nowym ursusie co mozna powidziec po roku czy dwoch na rynku?

Edytowano przez H3ni0

H3ni0    24

Tylko tam panstwo nie kryje tych zakladow tylko podaje to do publicznej wiadomosci i wtedy wiadomo czego lepiej nie kupowac.

Michalmeer    366

a tu kryją bo ja słyszałem o nich a jak by kryli to by nikt nie słyszał .. moim zdaniem ci którzy to zrobili powinni płacić takie kary zeby sie nauczyli a lekarze weterynrii dożywotnio zabrana licencje i też mega kary pieniężne

H3ni0    24

Tak to podaj nazwy tych firm bo ja jakoś nigdzie nie słyszałem żeby podali nazwy tych zakładów.

JWrolnik    0

z tymi masami to trudno ich zrozumiec ale chyba 11034 jest 60 kg ciezszy ;] szkoda ze nie ma gdzies w poblizu jakichs pokazów czy cos i możiwości zobaczenia tych produktów wątpliwych w akcji... 4 zagonowa góra nachylenie 40 stopni glina i ma iść... :D 1002 nie idzie za bardzo ale gdyby miał przód to by 5 pociągną ale on waży jakoś koło 4800 z obciążnikami i moc jest - na beton i line niech się pociągną ;]

a i znalazłem moją maszyne - tylko moja wygląda jak nowa zółciutka itd ;] http://otomoto.pl/ur...85-A291704.html kto chce kupić?? ;] yyy z tym że ja mam turbo pięknie gwiżdże hm dziwnie te ciągniki robili - to co ja mam 1022?? ale na masce 1002 aby go...

Edytowano przez JWrolnik

Michalmeer    366

viola to pierwsza z drugiej podawane są ubojnie a nie przetwórnie miesa .. ale podają miejscowosci a nie trudno wpisac w google miejscowosc i dopisac ubojnia

H3ni0    24

Najlepiej to jedz do najblizszego dealera zetora i z nim gadaj a nie szukasz na allegro. Co z tego ze kupisz go taniej, pozniej wydasz wiecej na serwis.

Edytowano przez H3ni0

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?